new year's performance Dance show Unusual story in Kyiv - 1

Dance show Unusual story

Kyiv, 05 January 2018 , 16:00
Центр культуры и искусств НАУ Центр культуры и искусств НАУ
Kyiv
+380445905555
Sales closed
5 січня відбудеться новорічне танцювального-шоу для всієї родини UNUSUAL STORY: ми віримо в казку, магію та подорож у майбутнє. Професійні танцюристи, акробати, фіналісти популярних телевізійних талант-шоу вдруге зустрінуться в одному сюжеті та продовжать захоплюючу подорож. Незвичайну історію чекають під Новий рік і батьки, і дорослі. Ми готові відкрити усі таємниці чудернацького світу наших героїв. Унікальний танцювальний спектакль з акробатичними елементами, яскравими сценічними костюмами, який поставлений в Україні відомим танцювальним колективом DANCE STUDIO LUNA, який вже 8 років є організатором різноманітних шоу, фестивалів, концертів. В основі сюжету – незвичайна новорічна історія, яка розповість про захоплюючу подорож головних героїв напередодні Різдва у 2118 рік. Ми запрошуємо вас у подорож майбутнім, а казкові персонажі покажуть магію танцю та змусять кожного закохатись у силу хореографії навічно. Атмосфера справжньої казки чекає на кожного: для дітей (починаючи з 3-ти років) та дорослих. Продюсер: Павленко Вікторія Режисер-постановник: Тракнова Олеся Хореографи: Година Дар'я (Dashka Dance), Григор'єва Тетяна (Lafty), Гергеленко Дмитро та Олександр, Калінін Максим, Кувалдіна Валерія, Тіщенко Каріна (Karina Explosion), Шукаєва Валерія, Іванова Анна Новорічне танцювальне-шоу «НЕЗВИЧАЙНА ІСТОРІЯ» відбудеться 5 січня в Києві у ЦКМ НАУ, пр-т Космонавта Комарова, 1 Вхід для дітей до 5-ти років – безкоштовно.


Order and buy tickets on Dance show Unusual story you can online via the Internet. Cash payment is possible when you buy at the ticket office or courier (when ordering a ticket with delivery).

New year's performance Dance show Unusual story in Kyiv will held 05 January 2018 , 16:00, Центр культуры и искусств НАУ.

5 січня відбудеться новорічне танцювального-шоу для всієї родини UNUSUAL STORY: ми віримо в казку, магію та подорож у майбутнє.

Професійні танцюристи, акробати, фіналісти популярних телевізійних талант-шоу вдруге зустрінуться в одному сюжеті та продовжать захоплюючу подорож. Незвичайну історію чекають під Новий рік і батьки, і дорослі. Ми готові відкрити усі таємниці чудернацького світу наших героїв.

Унікальний танцювальний спектакль з акробатичними елементами, яскравими сценічними костюмами, який поставлений в Україні відомим танцювальним колективом DANCE STUDIO LUNA, який вже 8 років є організатором різноманітних шоу, фестивалів, концертів.

В основі сюжету – незвичайна новорічна історія, яка розповість про захоплюючу подорож головних героїв напередодні Різдва у 2118 рік. Ми запрошуємо вас у подорож майбутнім, а казкові персонажі покажуть магію танцю та змусять кожного закохатись у силу хореографії навічно.

Атмосфера справжньої казки чекає на кожного: для дітей (починаючи з 3-ти років) та дорослих.

Продюсер: Павленко Вікторія

Режисер-постановник: Тракнова Олеся

Хореографи: Година Дар'я (Dashka Dance), Григор'єва Тетяна (Lafty), Гергеленко Дмитро та Олександр, Калінін Максим, Кувалдіна Валерія, Тіщенко Каріна (Karina Explosion), Шукаєва Валерія, Іванова Анна

Новорічне танцювальне-шоу «НЕЗВИЧАЙНА ІСТОРІЯ» відбудеться 5 січня в Києві у ЦКМ НАУ, пр-т Космонавта Комарова, 1

Вхід для дітей до 5-ти років – безкоштовно.

Details
Hide
Details
 
 
Subscribe to KARABAS.COM in Viber