theatre performance Gypsy nights in Kyiv

Gypsy nights

Kyiv, 11 November 2017 , 19:00
Дворец культуры Большевик Дворец культуры Большевик
пр-т Победы, 38
Kyiv
+380445905555
Sales closed
«Циганські ночі» Фантасмагорія Велика розгубленість привела працівника культурного міністерства Олександра до циганської родини. Він прийшов, аби дізнатись про своє майбутнє, а потрапив у містичний світ витонченої поезії та музики циган. Реальне та потойбічне завдяки магії ночей перетворюються в єдине ціле, і Олександр, зливаючись у такому творчому екстазі не помічає того, як сам перетворюється на цигана. Фантасмагорія «Циганські ночі» - це унікальна вистава, яка поєднала в собі циганську, українську та іспанську поезію. Глядачам, завдяки «циганській магії», буде надана можливість поспілкуватись з великими митцями минулих століть. За основу вистави художній керівник Ігор Крикунов обрав поему «Циганська муза» Ліни Костенко, яку вважає «циганською Біблією». За мотивами творів Ліни Костенко, Ф.Гарсіа Лорки, О.Пушкіна, О.Блока, циганської поетеси Папуші. Прем’єра: 24 вересня 2017 року. Тривалість вистави 2 год 10 хв. З антрактом


Order and buy tickets on Gypsy nights you can online via the Internet. Cash payment is possible when you buy at the ticket office or courier (when ordering a ticket with delivery).

Theatre performance Gypsy nights in Kyiv will held 11 November 2017 , 19:00, Дворец культуры Большевик.

«Циганські ночі»

Фантасмагорія

Велика розгубленість привела працівника культурного міністерства Олександра до циганської родини. Він прийшов, аби дізнатись про своє майбутнє, а потрапив у містичний світ витонченої поезії та музики циган. Реальне та потойбічне завдяки магії ночей перетворюються в єдине ціле, і Олександр, зливаючись у такому творчому екстазі не помічає того, як сам перетворюється на цигана.

Фантасмагорія «Циганські ночі» - це унікальна вистава, яка поєднала в собі циганську, українську та іспанську поезію. Глядачам, завдяки «циганській магії», буде надана можливість поспілкуватись з великими митцями минулих століть.

За основу вистави художній керівник Ігор Крикунов обрав поему «Циганська муза» Ліни Костенко, яку вважає «циганською Біблією».

За мотивами творів Ліни Костенко, Ф.Гарсіа Лорки, О.Пушкіна, О.Блока, циганської поетеси Папуші.

Прем’єра: 24 вересня 2017 року.

Тривалість вистави 2 год 10 хв. З антрактом

Details
Hide
Details
 
 
Subscribe to KARABAS.COM in Viber