Set Kyiv by default? Yes, I agree / No thanks
1, 2 and 9 May — call-center is work from 11:00 to 17:00
theatre performance Whimsical fun on the roof in Kyiv

Whimsical fun on the roof

Kyiv, 19 February 2017 , 12:00
Театр Золотые Ворота Театр Золотые Ворота
ул. Шелковичная, 7-а (помещение Театра пластической драмы)
Kyiv
+380445905555
Sales closed
режисер: Дмитро Гусаков художник: Марія Крутоголова актори: Віталій Ажнов, Анастасія Бабій, Віталіна Біблів, Богдан Буйлук, Тетяна Губрій, Владислав Писаренко, Андрій Поліщук, Інна Скорина-Калаба жанр: дитяча фантазія тривалість: 60 хв. обмеження по віку: 6 Дитяча казка за мотивами фантастичної повісті «Легкі кроки» російського письменника та сценариста, автора «Двох капітанів» Веніаміна Кавєріна. Це історія про дівчинку Настусю, яка ходила без пальто, незважаючи на те, що на дворі була сувора холодна зима. Героїня всерйоз заявила, що повністю складається зі снігу. Навіть, якщо вона була Снігуронькою, у весняні дні їй доведеться розтанути. А саме це абсолютно не подобається головному герою – Петьку… Вистава є продовженням Лабораторії молодої української режисури в Одесі.


Order and buy tickets Whimsical fun on the roof can be in any convenient way - by credit card VISA / MasterCard, via the Internet, as well as cash - at the box office or by courier, if you order a ticket with delivery.

Theatre performance Причудливые игры на чердаке in Kyiv will held 19 February 2017 , 12:00.

режисер: Дмитро Гусаков

художник: Марія Крутоголова

актори: Віталій Ажнов, Анастасія Бабій, Віталіна Біблів, Богдан Буйлук, Тетяна Губрій, Владислав Писаренко, Андрій Поліщук, Інна Скорина-Калаба

жанр: дитяча фантазія

тривалість: 60 хв.

обмеження по віку: 6

Дитяча казка за мотивами фантастичної повісті «Легкі кроки» російського письменника та сценариста, автора «Двох капітанів» Веніаміна Кавєріна.

Це історія про дівчинку Настусю, яка ходила без пальто, незважаючи на те, що на дворі була сувора холодна зима. Героїня всерйоз заявила, що повністю складається зі снігу. Навіть, якщо вона була Снігуронькою, у весняні дні їй доведеться розтанути. А саме це абсолютно не подобається головному герою – Петьку…

Вистава є продовженням Лабораторії молодої української режисури в Одесі.

Details
Hide
Details
 
Subscribe to KARABAS.COM in Telegram