Set Kyiv by default? Yes, I agree / No thanks
1, 2 and 9 May — call-center is work from 11:00 to 17:00
theatre performance Why an elephant has long nose? in Kyiv

Why an elephant has long nose?

Kyiv, 19 February 2017 , 15:00
Киевский муниципальний академический театр кукол Киевский муниципальний академический театр кукол
ул. Миропольская, 1
Kyiv
+380445905555
Sales closed
Other dates 07.05, 07.05
ЧОМУ ДОВГИЙ НІС У СЛОНА Автор: Галина Владичина за мотивами казки Редьярда Кіплінга Жанр: африканська казка Вистава «Чому довгий ніс у слона» є своєрідною пародією на суспільство, що не здатне до змін. Чванливому оточенню протистоїть особа, яка прагне розвитку. Допитливість маленького невгамовного Слонятка дає йому нові знання, допомагає здобути нові навички. Виграють від цього всі: і наш допитливий малюк, і звірі, які нещодавно його кривдили. Окрім того, історія вчить обов'язково знаходити відповіді на всі свої питання, якими б безглуздими вони не здавались. Гори звернути, але обов'язково дізнатися відповідь! І, звичайно ж, буде винагорода, нехай навіть зовсім несподівана. Вік: 4+ | Мова: українська | Тривалість: 60 хв. Прем'єра відбулася 5 вересня 2015 року Режисура та інсценізація - Михайло Урицький Художник – Микола Данько Пластичне рішення - Тетяна Чичук


Order and buy tickets Why an elephant has long nose? can be in any convenient way - by credit card VISA / MasterCard, via the Internet, as well as cash - at the box office or by courier, if you order a ticket with delivery.

Theatre performance Чому довгий ніс у слона in Kyiv will held 19 February 2017 , 15:00.

ЧОМУ ДОВГИЙ НІС У СЛОНА

Автор: Галина Владичина за мотивами казки Редьярда Кіплінга

Жанр: африканська казка

Вистава «Чому довгий ніс у слона» є своєрідною пародією на суспільство, що не здатне до змін. Чванливому оточенню протистоїть особа, яка прагне розвитку. Допитливість маленького невгамовного Слонятка дає йому нові знання, допомагає здобути нові навички. Виграють від цього всі: і наш допитливий малюк, і звірі, які нещодавно його кривдили. Окрім того, історія вчить обов'язково знаходити відповіді на всі свої питання, якими б безглуздими вони не здавались. Гори звернути, але обов'язково дізнатися відповідь! І, звичайно ж, буде винагорода, нехай навіть зовсім несподівана.

Вік: 4+ | Мова: українська | Тривалість: 60 хв.

Прем'єра відбулася 5 вересня 2015 року

Режисура та інсценізація - Михайло Урицький

Художник – Микола Данько

Пластичне рішення - Тетяна Чичук

Details
Hide
Details
 
Subscribe to KARABAS.COM in Telegram