theatre performance Why an elephant has long nose? in Kyiv

Why an elephant has long nose?

Kyiv, 19 February 2017 , 15:00
The puppet theater on the left bank of the Dnieper The puppet theater on the left bank of the Dnieper
1, Myropilska str
Kyiv
+380445905555
Sales closed
ЧОМУ ДОВГИЙ НІС У СЛОНА африканська казка Автор – Галина Владичина за казкою Редьярда Кіплінга. Переклад з російської Ігоря Знаменського Ваші діти вже досягли віку, коли їх почало цікавити все на світі, і ви чуєте на день десятки «чому?». Тоді ця вистава саме для вашої родини! Маленьке Слонятко хоче знати про все на світі – і його не зупиняють ані відмови, ані заборони, ані стусани дорослих і, здавалося б, досвідчених сусідів-тварин. Адже, коли хочеш про щось дізнатися, можна і гори подолати, і джунглі перейти, і аж до самісінького Лімпопо дістатися! Головне – правильна мета і позитивний настрій, а з цим у нашого Слонятка повний порядок. А в кінці обов’язково чекає винагорода – несподівана, але дуже корисна! Ростові ляльки, оригінальна сценографія, акробатичні трюки та цікаве музичне оформлення не залишать байдужим жодного глядача. Сповнена гумору та яскравих імпровізацій вистава буде однаково цікава і дітям, і батькам. Вистава є переможцем театральної премії «Київська пектораль-2015» у номінаціях «Краща вистава для дітей» та «Краща сценографія». Постановка та сценічна редакція – Михайло Урицький Художник-постановник – Микола ДанькоПластичне рішення – Тетяна Чичук Прем'єра – 5 вересня 2015 року. Вік: 4 | Мова: українська | Тривалість: 60 хвилин


Order and buy tickets on Why an elephant has long nose? you can online via the Internet. Cash payment is possible when you buy at the ticket office or courier (when ordering a ticket with delivery).

Theatre performance Why an elephant has long nose? in Kyiv will held 19 February 2017 , 15:00, The puppet theater on the left bank of the Dnieper.

ЧОМУ ДОВГИЙ НІС У СЛОНА

африканська казка

Автор – Галина Владичина за казкою Редьярда Кіплінга. Переклад з російської Ігоря Знаменського

Ваші діти вже досягли віку, коли їх почало цікавити все на світі, і ви чуєте на день десятки «чому?». Тоді ця вистава саме для вашої родини!

Маленьке Слонятко хоче знати про все на світі – і його не зупиняють ані відмови, ані заборони, ані стусани дорослих і, здавалося б, досвідчених сусідів-тварин. Адже, коли хочеш про щось дізнатися, можна і гори подолати, і джунглі перейти, і аж до самісінького Лімпопо дістатися! Головне – правильна мета і позитивний настрій, а з цим у нашого Слонятка повний порядок. А в кінці обов’язково чекає винагорода – несподівана, але дуже корисна!

Ростові ляльки, оригінальна сценографія, акробатичні трюки та цікаве музичне оформлення не залишать байдужим жодного глядача. Сповнена гумору та яскравих імпровізацій вистава буде однаково цікава і дітям, і батькам.

Вистава є переможцем театральної премії «Київська пектораль-2015» у номінаціях «Краща вистава для дітей» та «Краща сценографія».

Постановка та сценічна редакція – Михайло Урицький

Художник-постановник – Микола Данько
Пластичне рішення – Тетяна Чичук

Прем'єра – 5 вересня 2015 року.

Вік: 4 | Мова: українська | Тривалість: 60 хвилин

Details
Hide
Details
 
 
Subscribe to KARABAS.COM in Viber