theatre performance Foresight in Kyiv

Foresight, CHIPOLLINO. New story

Kyiv, 12 November 2017 , 20:00
Freedom Freedom
ул. Кирилловская, 134
Kyiv
+380445905555
Sales closed
Прем'єра! Ексклюзивно в FREEDOM Event Hall! Театр Танцю "Foresight" презентуватиме нове шоу! Ексклюзивно з нагоди свого 11-ти річного ювілею "Foresight" готує нову пригоду для всіх гостей! "CHIPOLLINO. New story" Всіма улюблена історія про Чіполліно зарясніє несподіваними подіями в несподіваному місці. Не дивно, що це дійство відбуватиметься у Freedom Event Hall, адже тільки у цьому місці глядач може споглядати танцювальне шоу, зручно розмістившись на диванах, попиваючи смачне вино за вечерею. Театр танцю "Foresight" звик дивувати, тому покаже глядачам нову історію про "старих" героїв. Глядач побачить всю палітру почуттів і емоцій: любов і ненависть, смуток, і радість. Шоу наповнене стильною хореографією, карколомними трюками, оксамитовим вокалом і гумористичною сюжетною лінією. Режисери-постановники: Олександр Лещенко і Ліна Верес. Солісти: Олександр Лещенко Іван Юрків Дмитро Прокоф'єв Анастасія Шамота Поліна Капустіна Катерина Олійник

Order and buy tickets on Foresight, CHIPOLLINO. New story you can online via the Internet. Cash payment is possible when you buy at the ticket office or courier (when ordering a ticket with delivery).

Theatre performance Foresight in Kyiv will held 12 November 2017 , 20:00, Freedom.

Прем'єра! Ексклюзивно в FREEDOM Event Hall!

Театр Танцю "Foresight" презентуватиме нове шоу!

Ексклюзивно з нагоди свого 11-ти річного ювілею "Foresight" готує нову пригоду для всіх гостей!

"CHIPOLLINO. New story"

Всіма улюблена історія про Чіполліно зарясніє несподіваними подіями в несподіваному місці.

Не дивно, що це дійство відбуватиметься у Freedom Event Hall, адже тільки у цьому місці глядач може споглядати танцювальне шоу, зручно розмістившись на диванах, попиваючи смачне вино за вечерею.

Театр танцю "Foresight" звик дивувати, тому покаже глядачам нову історію про "старих" героїв.

Глядач побачить всю палітру почуттів і емоцій: любов і ненависть, смуток, і радість. Шоу наповнене стильною хореографією, карколомними трюками, оксамитовим вокалом і гумористичною сюжетною лінією.

Режисери-постановники: Олександр Лещенко і Ліна Верес.

Солісти:

Олександр Лещенко

Іван Юрків

Дмитро Прокоф'єв

Анастасія Шамота

Поліна Капустіна

Катерина Олійник

Details
Hide
Details
 
 
Subscribe to KARABAS.COM in Viber