Concert Anatoliy Gnatiuk in Kyiv

Anatoliy Gnatiuk, Red rose for you

Kyiv, 08 March 2017 , 19:00
Концерт-холл Концерт-холл
пл. Львовская, 8
Kyiv
+380445905555
Sales closed
Концерт-вистава "Червону троянду дарую тобі" - це святкова програма створена до свята 8-го березня! Народний артист України, зірка телеканалу "1 1", провідний актор Національного академичного драматичного театру імені Івана Франка Анатолій Гнатюк та Академічний ансамбль пісні і танцю Державної прикордонної служби України будуть вітати жінок у цей святковий день. В концерті-виставі звучатиме українська та французька музика, танцювальні розважальні балетні номери та класика від оркестру. Лірична поезія, уривки з вистав та бурлескний гумор, притаманний Анатолію Гнатюку - все це створить особливу радість спілкування, що виникає між артистом і глядачем. На сцені 40 музикантів. Режисер-постановник - народний артист України, режисер Театру імені Івана Франка Дмитро Черепюк. Організатори гарантують стовідсоткове живе звучання, а Анатолій Гнатюк та оркестр, перетворять цей концерт в захоплююче, яскраве дійство та подарують святковий настрій!


Order and buy tickets on Anatoliy Gnatiuk, Red rose for you you can online via the Internet. Cash payment is possible when you buy at the ticket office or courier (when ordering a ticket with delivery).

Concert Anatoliy Gnatiuk in Kyiv will held 08 March 2017 , 19:00, Концерт-холл.

Концерт-вистава "Червону троянду дарую тобі" - це святкова програма створена до свята 8-го березня!

Народний артист України, зірка телеканалу "1 1", провідний актор Національного академичного драматичного театру імені Івана Франка Анатолій Гнатюк та Академічний ансамбль пісні і танцю Державної прикордонної служби України будуть вітати жінок у цей святковий день.

В концерті-виставі звучатиме українська та французька музика, танцювальні розважальні балетні номери та класика від оркестру. Лірична поезія, уривки з вистав та бурлескний гумор, притаманний Анатолію Гнатюку - все це створить особливу радість спілкування, що виникає між артистом і глядачем.

На сцені 40 музикантів.

Режисер-постановник - народний артист України, режисер Театру імені Івана Франка Дмитро Черепюк.

Організатори гарантують стовідсоткове живе звучання, а Анатолій Гнатюк та оркестр, перетворять цей концерт в захоплююче, яскраве дійство та подарують святковий настрій!

Details
Hide
Details
 
 
Subscribe to KARABAS.COM in Viber