Set Kyiv by default? Yes, I agree / No thanks
Concert Anatoliy Gnatiuk in Kyiv

Anatoliy Gnatiuk, Red rose for you

Kyiv, 08 March 2017 , 19:00
Концерт-холл Концерт-холл
пл. Львовская, 8
Kyiv
+380445905555
Sales closed
Концерт-вистава "Червону троянду дарую тобі" - це святкова програма створена до свята 8-го березня! Народний артист України, зірка телеканалу "1 1", провідний актор Національного академичного драматичного театру імені Івана Франка Анатолій Гнатюк та Академічний ансамбль пісні і танцю Державної прикордонної служби України будуть вітати жінок у цей святковий день. В концерті-виставі звучатиме українська та французька музика, танцювальні розважальні балетні номери та класика від оркестру. Лірична поезія, уривки з вистав та бурлескний гумор, притаманний Анатолію Гнатюку - все це створить особливу радість спілкування, що виникає між артистом і глядачем. На сцені 40 музикантів. Режисер-постановник - народний артист України, режисер Театру імені Івана Франка Дмитро Черепюк. Організатори гарантують стовідсоткове живе звучання, а Анатолій Гнатюк та оркестр, перетворять цей концерт в захоплююче, яскраве дійство та подарують святковий настрій!


Order and buy tickets Anatoliy Gnatiuk, Red rose for you can be in any convenient way - by credit card VISA / MasterCard, via the Internet, as well as cash - at the box office or by courier, if you order a ticket with delivery.

Concert Анатолий Гнатюк in Kyiv will held 08 March 2017 , 19:00.

Концерт-вистава "Червону троянду дарую тобі" - це святкова програма створена до свята 8-го березня!

Народний артист України, зірка телеканалу "1 1", провідний актор Національного академичного драматичного театру імені Івана Франка Анатолій Гнатюк та Академічний ансамбль пісні і танцю Державної прикордонної служби України будуть вітати жінок у цей святковий день.

В концерті-виставі звучатиме українська та французька музика, танцювальні розважальні балетні номери та класика від оркестру. Лірична поезія, уривки з вистав та бурлескний гумор, притаманний Анатолію Гнатюку - все це створить особливу радість спілкування, що виникає між артистом і глядачем.

На сцені 40 музикантів.

Режисер-постановник - народний артист України, режисер Театру імені Івана Франка Дмитро Черепюк.

Організатори гарантують стовідсоткове живе звучання, а Анатолій Гнатюк та оркестр, перетворять цей концерт в захоплююче, яскраве дійство та подарують святковий настрій!

Details
Hide
Details
 
Subscribe to KARABAS.COM in Telegram