theatre performance Черный квадрат. Кафе разбитых сердец in Kyiv

Черный квадрат. Кафе разбитых сердец

Kyiv, 14 March 2018 , 19:30
CARIBBEAN club CARIBBEAN club
ул. С. Петлюры, 4
Kyiv
+380445905555
Sales closed
"Кафе розбитих сердець" Якими ж потрібно бути оригіналами, щоб в наш час і в нашій країні назвати свого сина на честь однієї з платівок гурту «Бітлз»! З таким ось ім'ям потрібно йти або в шоу-бізнес, або в ... паспортний стіл. Наш герой віддав перевагу присвятити своє життя пошукам любові, але не для себе, а для тих, хто в ній уже розчарувався. Романтична історія чоботаря без чобіт, який винайшов унікальний спосіб "ліквідації" самотніх жінок. Початок: 19:30 Примітка: ми починаємо вчасно, але можемо затримати виставу не більше 15 хвилин для любителів заторів; Фан-зона - вільні зони для перегляду заходу без прив'язки до конкретного місця.

Order and buy tickets on Черный квадрат. Кафе разбитых сердец you can online via the Internet. Cash payment is possible when you buy at the ticket office or courier (when ordering a ticket with delivery).

Theatre performance Черный квадрат. Кафе разбитых сердец in Kyiv will held 14 March 2018 , 19:30, CARIBBEAN club.

"Кафе розбитих сердець"

Якими ж потрібно бути оригіналами, щоб в наш час і в нашій країні назвати свого сина на честь однієї з платівок гурту «Бітлз»! З таким ось ім'ям потрібно йти або в шоу-бізнес, або в ... паспортний стіл. Наш герой віддав перевагу присвятити своє життя пошукам любові, але не для себе, а для тих, хто в ній уже розчарувався.

Романтична історія чоботаря без чобіт, який винайшов унікальний спосіб "ліквідації" самотніх жінок.

Початок: 19:30

Примітка: ми починаємо вчасно, але можемо затримати виставу не більше 15 хвилин для любителів заторів;

Фан-зона - вільні зони для перегляду заходу без прив'язки до конкретного місця.

Details
Hide
Details
 
 
Subscribe to KARABAS.COM in Viber