theatre performance Чарівне Червоне Сяйво in Kyiv

Чарівне Червоне Сяйво

Kyiv, 08 December 2017 , 19:00
Украинский малый драматический театр Украинский малый драматический театр
Kyiv
+380445905555
Sales closed
Скажена і смішна, ніжна і наївна історія кохання, яка пробудить весну у вашому серці. Чарівне Червоне Сяйво… Вона закохалася у нього в першому класі, а в десятому вони склали договір. Вони домовилися одружитися одне з одним у двадцять сім, якщо до того часу ні з ким не одружаться. Минули роки, а він все ще її найпотаємніша мрія. Після десяти років тиші, вона знаходить його – сумного, безнадійного, на самому дні. Знаходить, аби врятувати його життя. Історія про самотність у великому місті, молодість і дорослішання. Про любов і чарівне червоне сяйво, що творить дива! Режиссер: Ілля ПелюкХореограф: Ліда Соклакова

Order and buy tickets on Чарівне Червоне Сяйво you can online via the Internet. Cash payment is possible when you buy at the ticket office or courier (when ordering a ticket with delivery).

Theatre performance Чарівне Червоне Сяйво in Kyiv will held 08 December 2017 , 19:00, Украинский малый драматический театр.

Скажена і смішна, ніжна і наївна історія кохання, яка пробудить весну у вашому серці. Чарівне Червоне Сяйво…

Вона закохалася у нього в першому класі, а в десятому вони склали договір. Вони домовилися одружитися одне з одним у двадцять сім, якщо до того часу ні з ким не одружаться. Минули роки, а він все ще її найпотаємніша мрія.
Після десяти років тиші, вона знаходить його – сумного, безнадійного, на самому дні. Знаходить, аби врятувати його життя.

Історія про самотність у великому місті, молодість і дорослішання. Про любов і чарівне червоне сяйво, що творить дива!

Режиссер: Ілля Пелюк
Хореограф: Ліда Соклакова

 
 
Subscribe to KARABAS.COM in Viber