children performance Charitable event "I am the future of Ukraine" in Kyiv

Charitable event "I am the future of Ukraine"

Kyiv, 12 November 2017 , 12:00
Мистецький Арсенал Мистецький Арсенал
вул. Лаврська, 10-12
Kyiv
+380445905555
Sales closed
СІМЕЙНИЙ ФЕСТИВАЛЬ Благодійна подія «Я майбутнє України» в Києві відбудеться 12 листопада 2017 р, 12:00, Мистецький Арсенал.Малюки та дітлахи, матусі та татусі, бабусі та дідусі – гайда усі у Мистецький Арсенал 12 листопада на розваги для всієї родини! Зірки, веселощі та фотосесії – все, щоб зробити життя яскравішим та добрішим. Усі гроші, вилучені за квитки, підуть на купівлю будинку для дітей та мам, які не мають даху над головою. З вашою допомогою, МІСТО ДОБРА відчинить свої двері для дітей-сиріт, з інвалідністю, мам, які опинились в кризових ситуаціях, врятує дітлахів від інтернатів та дитбудинків. Дім – це місце, де добре, тепло і панує любов. МІСТО ДОБРА, змінюватиме долі дітей , зберігаючи для них найголовніше - МАМУ. Не залежно від наявності прописки чи віросповідання, основна цінність - ДИТИНА ПОРУЧ З МАМОЮ. Подаруймо разом з благодійним фондом «Я Майбутнє України» дім для кожної дитини!


Order and buy tickets on Charitable event "I am the future of Ukraine" you can online via the Internet. Cash payment is possible when you buy at the ticket office or courier (when ordering a ticket with delivery).

Children performance Charitable event "I am the future of Ukraine" in Kyiv will held 12 November 2017 , 12:00, Мистецький Арсенал.

СІМЕЙНИЙ ФЕСТИВАЛЬ Благодійна подія «Я майбутнє України» в Києві відбудеться 12 листопада 2017 р, 12:00, Мистецький Арсенал.

Малюки та дітлахи, матусі та татусі, бабусі та дідусі – гайда усі у Мистецький Арсенал 12 листопада на розваги для всієї родини! Зірки, веселощі та фотосесії – все, щоб зробити життя яскравішим та добрішим.

Усі гроші, вилучені за квитки, підуть на купівлю будинку для дітей та мам, які не мають даху над головою. З вашою допомогою, МІСТО ДОБРА відчинить свої двері для дітей-сиріт, з інвалідністю, мам, які опинились в кризових ситуаціях, врятує дітлахів від інтернатів та дитбудинків. Дім – це місце, де добре, тепло і панує любов. МІСТО ДОБРА, змінюватиме долі дітей , зберігаючи для них найголовніше - МАМУ. Не залежно від наявності прописки чи віросповідання, основна цінність - ДИТИНА ПОРУЧ З МАМОЮ.

Подаруймо разом з благодійним фондом «Я Майбутнє України» дім для кожної дитини!

 
 
Subscribe to KARABAS.COM in Viber