X
theatre performance Biloznizhka in Kyiv

Biloznizhka

Kyiv, 12 November 2017 , 11:00
Киевский муниципальний академический театр кукол Киевский муниципальний академический театр кукол
ул. Миропольская, 1
Kyiv
+380445905555
Sales closed
БІЛОСНІЖКА Автор: Григорій Усач. Жанр: музична казка Це казка про добру дівчину та веселих гномів, про заздрісну королівну та отруйне яблуко. А ще про те, що добро, любов, щирість та відданість обов’язково переможуть підступність, заздрісність та злі номери. Головне – вірити і діяти за покликом серця! Яскраве оформлення, красива музика, оригінальна трактовка всім відомого сюжету – ця казка обов’язково запам’ятається вам і вашій дитині! Режисер-постановник – народний артист України Сергій Єфремов Художник – Віра Задорожня Композитор – Анатолій Шух Прем'єра – 8 грудня 2012 року. Вік: 4 | Мова: українська | Тривалість: 50 хвилин


Order and buy tickets on Biloznizhka you can online via the Internet. Cash payment is possible when you buy at the ticket office or courier (when ordering a ticket with delivery).

Theatre performance Білосніжка in Kyiv will held 12 November 2017 , 11:00, Киевский муниципальний академический театр кукол.

БІЛОСНІЖКА

Автор: Григорій Усач. Жанр: музична казка

Це казка про добру дівчину та веселих гномів, про заздрісну королівну та отруйне яблуко. А ще про те, що добро, любов, щирість та відданість обов’язково переможуть підступність, заздрісність та злі номери. Головне – вірити і діяти за покликом серця!

Яскраве оформлення, красива музика, оригінальна трактовка всім відомого сюжету – ця казка обов’язково запам’ятається вам і вашій дитині!

Режисер-постановник – народний артист України Сергій Єфремов

Художник – Віра Задорожня

Композитор – Анатолій Шух

Прем'єра – 8 грудня 2012 року.

Вік: 4 | Мова: українська | Тривалість: 50 хвилин

Details
Hide
Details
 
 
Subscribe to KARABAS.COM in Viber
Gift Card Karabas.com X