theatre performance Biloznizhka in Kyiv

Biloznizhka

Kyiv, 12 November 2017 , 11:00
The puppet theater on the left bank of the Dnieper The puppet theater on the left bank of the Dnieper
1, Myropilska str
Kyiv
+380445905555
Sales closed
Other dates 25.03, 25.03
БІЛОСНІЖКА Автор – Григорій Усач. Жанр – музична казка Це казка про добру дівчину та веселих гномів, про заздрісну королівну та отруйне яблуко. А ще про те, що добро, любов, щирість та відданість обов’язково переможуть підступність, заздрісність та злі номери. Головне – вірити і діяти за покликом серця! Яскраве оформлення, красива музика, оригінальна трактовка всім відомого сюжету – ця казка обов’язково запам’ятається вам і вашій дитині! Режисер-постановник – народний артист України Сергій ЄфремовХудожник – Віра ЗадорожняКомпозитор – Анатолій Шух Прем'єра – 8 грудня 2012 року.


Order and buy tickets on Biloznizhka you can online via the Internet. Cash payment is possible when you buy at the ticket office or courier (when ordering a ticket with delivery).

Theatre performance Biloznizhka in Kyiv will held 12 November 2017 , 11:00, The puppet theater on the left bank of the Dnieper.

БІЛОСНІЖКА

Автор – Григорій Усач. Жанр – музична казка

Це казка про добру дівчину та веселих гномів, про заздрісну королівну та отруйне яблуко. А ще про те, що добро, любов, щирість та відданість обов’язково переможуть підступність, заздрісність та злі номери. Головне – вірити і діяти за покликом серця!

Яскраве оформлення, красива музика, оригінальна трактовка всім відомого сюжету – ця казка обов’язково запам’ятається вам і вашій дитині!

Режисер-постановник – народний артист України Сергій Єфремов
Художник – Віра Задорожня
Композитор – Анатолій Шух

Прем'єра – 8 грудня 2012 року.

Details
Hide
Details
 
 
Subscribe to KARABAS.COM in Viber