Concert Bach.Piazzolla. Мистецтво фуги in Kyiv

Bach.Piazzolla. Мистецтво фуги

Kyiv, 17 February 2018 , 18:00
Кирха Святой Екатерины Кирха Святой Екатерины
Kyiv
+380445905555
Sales closed
Їм аплодували авторитетні журі Міжнародного конкурсу акордеоністів „Citta di Castelfidardo” в Італії, і не просто аплодували, а присудили звання переможця конкурсу. Був 1999 рік. На цей момент за баяном у країнах соцтабору ще тягнувся флер «народного» інструмента, але на Заході він вже давно зайняв свою нішу на академічній сцені наряду з іншими популярними сольними інструментами. Тим не менше, для західного слухача такий феномен як Квартет баяністів імені Миколи Різоля – досі екзотика. Це все одно що чотири фортепіано, чи чотири органи, на яких грають одночасно. Створюючи 1939 року квартет баяністів, Микола Різоль у принципі й прагнув здивувати. До першого складу ансамблю, крім Різоля, увійшли сестри Раїса і Марія Білецькі та Іван Журомський. Але справа не в складі (хоч для радянського слухача жінки-баяністки ще були диковинкою). Будучи професором київської консерваторії, Різоль одним із перших радянських баяністів почав вводити до баянного репертуару твори професійного музичного мистецтва. Сотні зразків класики – композиції Баха, Бетховена, Вівальді, Чайковського, Глінки та ін. – він аранжував і адаптував для ансамблю баяністів. Завдяки цьому, на думку Сергія Грінченка, учня Різоля, репертуар ансамблю вийшов за межі локально-етнічного «музичного продукту» й піднявся до академічного загальносвітового рівня; в цьому й причина довголіття колективу. Сьогоднішній склад квартету – Олексій Коломоєць, Олег Шиян, Ігор Саєнко, Роман Молоченко. Унікальність ансамблю також в тому, що музиканти грають на спеціально виготовлених баянах з рідкісними тембрами: баян-баритон, баян-контрабас, баян-гобой, баян-кларнет. Це й дозволяє квартету виконувати різноманітні твори, зокрема й написані для симфонічного оркестру. RIZOL QUARTET Квартет баяністів імені Миколи Різоля: ОЛЕКСІЙ КОЛОМОЄЦЬ (I баян) ОЛЕГ ШИЯН (ІІ баян), ІГОР САЄНКО (баян-баритон) – керівник,РОМАН МОЛОЧЕНКО (баян-контрабас) Участь беруть: ЛІЗА ЛІПІТЮК (сопрано)

Order and buy tickets on Bach.Piazzolla. Мистецтво фуги you can online via the Internet. Cash payment is possible when you buy at the ticket office or courier (when ordering a ticket with delivery).

Concert Bach.Piazzolla. Мистецтво фуги in Kyiv will held 17 February 2018 , 18:00, Кирха Святой Екатерины.

Їм аплодували авторитетні журі Міжнародного конкурсу акордеоністів „Citta di Castelfidardo” в Італії, і не просто аплодували, а присудили звання переможця конкурсу. Був 1999 рік. На цей момент за баяном у країнах соцтабору ще тягнувся флер «народного» інструмента, але на Заході він вже давно зайняв свою нішу на академічній сцені наряду з іншими популярними сольними інструментами. Тим не менше, для західного слухача такий феномен як Квартет баяністів імені Миколи Різоля – досі екзотика. Це все одно що чотири фортепіано, чи чотири органи, на яких грають одночасно.

Створюючи 1939 року квартет баяністів, Микола Різоль у принципі й прагнув здивувати. До першого складу ансамблю, крім Різоля, увійшли сестри Раїса і Марія Білецькі та Іван Журомський. Але справа не в складі (хоч для радянського слухача жінки-баяністки ще були диковинкою). Будучи професором київської консерваторії, Різоль одним із перших радянських баяністів почав вводити до баянного репертуару твори професійного музичного мистецтва. Сотні зразків класики – композиції Баха, Бетховена, Вівальді, Чайковського, Глінки та ін. – він аранжував і адаптував для ансамблю баяністів. Завдяки цьому, на думку Сергія Грінченка, учня Різоля, репертуар ансамблю вийшов за межі локально-етнічного «музичного продукту» й піднявся до академічного загальносвітового рівня; в цьому й причина довголіття колективу.

Сьогоднішній склад квартету – Олексій Коломоєць, Олег Шиян, Ігор Саєнко, Роман Молоченко. Унікальність ансамблю також в тому, що музиканти грають на спеціально виготовлених баянах з рідкісними тембрами: баян-баритон, баян-контрабас, баян-гобой, баян-кларнет. Це й дозволяє квартету виконувати різноманітні твори, зокрема й написані для симфонічного оркестру.

RIZOL QUARTET

Квартет баяністів імені Миколи Різоля:

ОЛЕКСІЙ КОЛОМОЄЦЬ (I баян)
ОЛЕГ ШИЯН (ІІ баян),
ІГОР САЄНКО (баян-баритон) – керівник,
РОМАН МОЛОЧЕНКО (баян-контрабас)

Участь беруть:

ЛІЗА ЛІПІТЮК (сопрано)

Details
Hide
Details
 
 
Subscribe to KARABAS.COM in Viber