Concert Antytila in Kyiv - 1

Antytila

Kyiv, 25 May 2017 , 19:00
Вертолетная площадка Вертолетная площадка
Парковая дорога, 16а
Kyiv
+380445905555
Sales closed
«Антитіла» анонсували дату великого сольного концерту в Києві».Група «Антитіла» вирушає у великий всеукраїнський тур «Сонце» на підтримку нового, однойменного альбому. Фінальний концерт туру відбудеться в Києві, 25 травня на великому гелікоптерному майданчику-«КВЦ Парковий».Тур «Сонце» – це нова програма, сучасне світлове шоу, і, як завжди драйв, незабутні емоції та щире спілкування з шанувальниками. Група відвідає більше 30 міст України, а фінальний концерт відбудеться в рідному місті – Києві. Виступ планується у форматі «Open air»: велика сцена, потужний звук, незабутнє та яскраве шоу. За всі роки існування гурту «Антитіла», фінальний київський концерт буде наймасштабнішим і найпотужнішим! Не пропустіть! Тільки живий звук і тільки живі емоції!

Order and buy tickets on Antytila you can online via the Internet. Cash payment is possible when you buy at the ticket office or courier (when ordering a ticket with delivery).

Concert Antytila in Kyiv will held 25 May 2017 , 19:00, Вертолетная площадка.

«Антитіла» анонсували дату великого сольного концерту в Києві».
Група «Антитіла» вирушає у великий всеукраїнський тур «Сонце» на підтримку нового, однойменного альбому. Фінальний концерт туру відбудеться в Києві, 25 травня на великому гелікоптерному майданчику-«КВЦ Парковий».
Тур «Сонце» – це нова програма, сучасне світлове шоу, і, як завжди драйв, незабутні емоції та щире спілкування з шанувальниками. Група відвідає більше 30 міст України, а фінальний концерт відбудеться в рідному місті – Києві. Виступ планується у форматі «Open air»: велика сцена, потужний звук, незабутнє та яскраве шоу. За всі роки існування гурту «Антитіла», фінальний київський концерт буде наймасштабнішим і найпотужнішим! Не пропустіть! Тільки живий звук і тільки живі емоції!

 
 
Subscribe to KARABAS.COM in Viber