Concert Duo Sonoro in Kyiv

Duo Sonoro, Андрій Павлов (скрипка), Валерія Шульга (фортепіано)

Kyiv, 15 February 2018 , 19:30
Дом Мастер Класс Дом Мастер Класс
ул. Б. Хмельницького, 57Б
Kyiv
+380445905555
Sales closed
Duo Sonoro: Андрій Павлов, скрипка / Валерія Шульга, фортепіано 15 лютого о 19.30 MK Classics (арт-директор – Тетяна Калініченко) презентує концерт Duo Sonoro. Учасники дуету, скрипаль Андрій Павлов та піаністка Валерія Шульга, є представниками молодої музичної генерації України. Дует Sonoro є лауреатом і володарем спеціальних призів численних міжнародних конкурсів, серед них Гран-прі Plovdiv International chamber music competition (Болгарія,2017), ІІІ премія Salieri-Zinetti International chamber music competition (Iталія, 2016), ІІІ премія Johannes Brahms International competition ( Австрія, 2015) та інші. Програма: Й. Брамс Соната для скрипки і фортепіано № 3, ор.108І. Стравинський ДивертисментЄ. Гріг Соната для скрипки і фортепіано №3, ор. 45 Довідка: Як дует Андрій та Валерія вперше виступили в 2007 році. З того часу вони оволоділи широким ансамблевим репертуаром, що включає твори від епохи Бароко до постмодерну. Концертна географія дуету, що отримав назву Sonoro, включає виступи на фестивалях Monteleon Сhamber music festival в Іспанії, Zeist Music Days та Grachtenfestival в Нідерландах, Randspiele в Німеччині, концерти в Італії, Польщі, Австрії тощо. В 2014 році Андрій та Валерія були запрошені провести майстер-клас в Тегеранській Консерваторії (Іран). Значну увагу музиканти приділяють виконанню сучасної музики, зокрема українських комозиторів. Речіталі ансамблю були частиною таких вітчизняних форумів як ГОГОЛЬФЕСТ, Два дні та дві ночі нової музики, Кропивницький 2017 тощо. Протягом останніх років дует постійно вдосконалює професійну майстерність із відомими музикантами, такими як Марк Данель, Філіп Зетцер, Роберт Кулєк, Олександр Павловський, Андрій Бєлов, Кшиштоф Смєтана.

Order and buy tickets on Duo Sonoro, Андрій Павлов (скрипка), Валерія Шульга (фортепіано) you can online via the Internet. Cash payment is possible when you buy at the ticket office or courier (when ordering a ticket with delivery).

Concert Duo Sonoro in Kyiv will held 15 February 2018 , 19:30, Дом Мастер Класс.

Duo Sonoro: Андрій Павлов, скрипка / Валерія Шульга, фортепіано

15 лютого о 19.30 MK Classics (арт-директор – Тетяна Калініченко) презентує концерт Duo Sonoro.

Учасники дуету, скрипаль Андрій Павлов та піаністка Валерія Шульга, є представниками молодої музичної генерації України.

Дует Sonoro є лауреатом і володарем спеціальних призів численних міжнародних конкурсів, серед них Гран-прі Plovdiv International chamber music competition (Болгарія,2017), ІІІ премія Salieri-Zinetti International chamber music competition (Iталія, 2016), ІІІ премія Johannes Brahms International competition ( Австрія, 2015) та інші.

Програма:

Й. Брамс Соната для скрипки і фортепіано № 3, ор.108
І. Стравинський Дивертисмент
Є. Гріг Соната для скрипки і фортепіано №3, ор. 45

Довідка:

Як дует Андрій та Валерія вперше виступили в 2007 році. З того часу вони оволоділи широким ансамблевим репертуаром, що включає твори від епохи Бароко до постмодерну. Концертна географія дуету, що отримав назву Sonoro, включає виступи на фестивалях Monteleon Сhamber music festival в Іспанії, Zeist Music Days та Grachtenfestival в Нідерландах, Randspiele в Німеччині, концерти в Італії, Польщі, Австрії тощо. В 2014 році Андрій та Валерія були запрошені провести майстер-клас в Тегеранській Консерваторії (Іран).

Значну увагу музиканти приділяють виконанню сучасної музики, зокрема українських комозиторів. Речіталі ансамблю були частиною таких вітчизняних форумів як ГОГОЛЬФЕСТ, Два дні та дві ночі нової музики, Кропивницький 2017 тощо.

Протягом останніх років дует постійно вдосконалює професійну майстерність із відомими музикантами, такими як Марк Данель, Філіп Зетцер, Роберт Кулєк, Олександр Павловський, Андрій Бєлов, Кшиштоф Смєтана.

Details
Hide
Details
 
 
Subscribe to KARABAS.COM in Viber