X
Concert Alexey Kogan "jazz for adults" in Kyiv

Alexey Kogan "jazz for adults"

Kyiv, 30 December 2017 , 19:00
CARIBBEAN club CARIBBEAN club
ул. С. Петлюры, 4
Kyiv
+380445905555
180 - 490 UAH
Left to event:
2017
11
30
19
00
  • Minutes
  • Hours
  • Days
30 грудня 19:00, новорічний концерт "Джаз для дорослих з Олексієм Коганом" Джазовий музикант ніколи одну й ту ж п'єсу не зіграє однаково, стверджує Олексій Коган. А на своїх концертах «Джаз для дорослих» він ставить планку ще вище: кожного разу представляє слухачам абсолютно нову програму. До того ж виконавці проти всіляких рамок, адже музика для джазменів – це свобода. Тож, на концерті можуть прозвучати не тільки джазові композиції... Приходьте на «Джаз для дорослих» – це завжди нові відчуття. А ще це завжди цікаво. Кожна композиція – окрема історія, не тільки віртуозна музика і філігранний вокал, а й особлива розповідь від ведучого, пов'язана з цією композицією в житті музикантів. Склад музикантів Jazz in Kiev Band, що грають для вас «Джаз для дорослих», залишається незмінним. Вокал – Лаура Марті. Клавішні – Володимир Камінський. Гітара – Володимир Лихошва. Саксофон – Артем Менделенко. Барабани– Валерій Волков. Бас-гітара – Олексій Коган. Ще одна родзинка «Джазу длядорослих» – хореографія від балету NC-17. Отож, Caribbean Club Concert Hall 30-го грудня о 19.00 запрошує вас на прекрасний музичний вечір. Приходьте, щоб отримати від музики все! Фан-зона - вільні зони для перегляду події без прив'язки до конкретного місця

Order and buy tickets on Alexey Kogan "jazz for adults" you can online via the Internet. Cash payment is possible when you buy at the ticket office or courier (when ordering a ticket with delivery).

Concert Алексей Коган. Джаз для взрослых. in Kyiv will held 30 December 2017 , 19:00, CARIBBEAN club.

30 грудня 19:00, новорічний концерт "Джаз для дорослих з Олексієм Коганом"

Джазовий музикант ніколи одну й ту ж п'єсу не зіграє однаково, стверджує Олексій Коган. А на своїх концертах «Джаз для дорослих» він ставить планку ще вище: кожного разу представляє слухачам абсолютно нову програму. До того ж виконавці проти всіляких рамок, адже музика для джазменів – це свобода. Тож, на концерті можуть прозвучати не тільки джазові композиції...

Приходьте на «Джаз для дорослих» – це завжди нові відчуття. А ще це завжди цікаво. Кожна композиція – окрема історія, не тільки віртуозна музика і філігранний вокал, а й особлива розповідь від ведучого, пов'язана з цією композицією в житті музикантів.

Склад музикантів Jazz in Kiev Band, що грають для вас «Джаз для дорослих», залишається незмінним. Вокал – Лаура Марті. Клавішні – Володимир Камінський. Гітара – Володимир Лихошва. Саксофон – Артем Менделенко. Барабани– Валерій Волков. Бас-гітара – Олексій Коган. Ще одна родзинка «Джазу длядорослих» – хореографія від балету NC-17.

Отож, Caribbean Club Concert Hall 30-го грудня о 19.00 запрошує вас на прекрасний музичний вечір. Приходьте, щоб отримати від музики все!

Фан-зона - вільні зони для перегляду події без прив'язки до конкретного місця

Details
Hide
Details
 
 
Subscribe to KARABAS.COM in Viber
Gift Card Karabas.com X