theatre performance Алексей Горбунов. Спектакль Высоцкий in Kyiv - 1

Алексей Горбунов. Спектакль Высоцкий

Kyiv, 25 July 2018 , 20:00
CARIBBEAN club CARIBBEAN club
ул. С. Петлюры, 4
Kyiv
+380445905555
350 - 2600 UAH
Left to event:
2018
6
25
20
00
  • Minutes
  • Hours
  • Days
У День пам’яті Володимира Висоцького, 25 липня Олексій Горбунов згадає генія та присвятить йому особливий концерт під назвою «Висоцький».  Ви почуєте такі знайомі твори народного улюбленця у виконанні талановитого актора Олексія Горбунова та гурту «Грусть пилота».Пісні Володимира Висоцького не перший рік складають чималу частину репертуару Олексія і його колективу. Але зважитися на повноцінний, причому камерний концерт, виявилося не так просто. Справа у відповідальності перед досвідченим глядачем, який добре знайомий, а то і давній шанувальник творчості Висоцького. Це зажадало від групи тривалих репетицій і підготовки.Адже кожна обрана для концерту пісня - свого роду міні-спектакль. А в перервах між піснями - тепле живе спілкування з публікою, розповіді, вірші і короткі спогади про ту епоху, про театр, про Висоцького.«Висоцький - мов перша цигарка, перша пластинка The Rolling Stones або The Beatles. Перше і те, що запам’ятовується на все життя», - Олексій Горбунов.Запрошуємо вас до Caribbean Club Concert Hall поринути у музику легенди та поностальгувати, наспівуючи рідні серцю пісні Володимира Висоцького!

25 липня 20:00, Олексій Горбунов "Высоцький"
“Висоцький - це як перша цигарка, перша пластинка The Rolling Stones або The Beatles. Перше та те, що запам’ятається на все життя" (Олексій Горбунов)

25-го липня Олексій Горбунов представить камерний концерт «Висоцький», присвячений генію.

Цього разу винятковий актор, харизматична особистість, талановитий артист Олексій Горбунов та гурт «Грусть пилота» виконають наживо твори всенародного улюбленця. В перервах між виконанням пісень Олексій спілкується з публікою, читає вірші, розповідає цікаві невигадані історії з закулісного життя.

Актор не прагне бути “Висоцьким”. Імітацію та наслідування Горбунов називає кривлянням та зневажає. В його виконанні "Кони привередливые", "Банька по-белому", "На Большом Каретном" лунають інакше ніж в оригіналі, але щиро, затишно та по-домашньому.

Тільки живий звук та щирі емоції.

Гарна музика, дружня атмосфера та близьке спілкування з неповторним Олексієм Горбуновим, музичний вечір “Висоцький” - це прекрасний подарунок всім прихильникам справжньої музики з глибоким змістом.

У затишній атмосфері Caribbean Club Concert Hall ми згадаємо генія ХХ-го століття та разом виконаємо пісні, що викликають у серці ностальгію та світлі почуття.

Order and buy tickets on Алексей Горбунов. Спектакль Высоцкий you can online via the Internet. Cash payment is possible when you buy at the ticket office or courier (when ordering a ticket with delivery).

Theatre performance Алексей Горбунов. Спектакль Высоцкий in Kyiv will held 25 July 2018 , 20:00, CARIBBEAN club.

official
press
relese

У День пам’яті Володимира Висоцького, 25 липня Олексій Горбунов згадає генія та присвятить йому особливий концерт під назвою «Висоцький».  Ви почуєте такі знайомі твори народного улюбленця у виконанні талановитого актора Олексія Горбунова та гурту «Грусть пилота».

Пісні Володимира Висоцького не перший рік складають чималу частину репертуару Олексія і його колективу. Але зважитися на повноцінний, причому камерний концерт, виявилося не так просто. Справа у відповідальності перед досвідченим глядачем, який добре знайомий, а то і давній шанувальник творчості Висоцького. Це зажадало від групи тривалих репетицій і підготовки.

Адже кожна обрана для концерту пісня - свого роду міні-спектакль. А в перервах між піснями - тепле живе спілкування з публікою, розповіді, вірші і короткі спогади про ту епоху, про театр, про Висоцького.

«Висоцький - мов перша цигарка, перша пластинка The Rolling Stones або The Beatles. Перше і те, що запам’ятовується на все життя», - Олексій Горбунов.

Запрошуємо вас до Caribbean Club Concert Hall поринути у музику легенди та поностальгувати, наспівуючи рідні серцю пісні Володимира Висоцького!

 
 
Subscribe to KARABAS.COM in Viber