Задать город Киев по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
экскурсия Экспериментаниум в Киеве - 1

Экспериментаниум, Експериментаніум

Киев, 31 мая 2018 г, 10:00
Экспериментаниум Экспериментаниум
пл. Степана Бандери, 6
Киев
+380445905555
100 - 690 грн.
До события осталось:
2018
4
31
10
00
  • Минут
  • Часов
  • Дней
Квиток дійсний для одноразового входу без фіксованої дати до кінця поточного місяця!Про музей«Експериментаніум» − місце, де наука стає цікавою!Це 1400 кв.м захоплюючого дозвілля і понад 250 експонатів, які не ховаються за вітринами! Кожен з них демонструє закон фізики, природнє явище, роботу тих чи інших технологій. 250 експонатів музею – це 250 експериментів! Адже з кожним із них можна взаємодіяти.  Тут власноруч будують мости без жодного цвяха, спостерігають зародження торнадо, зазирають у нескінченність, створюють блискавку, змушують літати магніт і здійснюють чимало нових відкриттів.Постійна експозиція музею присвячена таким розділам фізики, як механіка, оптика, електрика, магнетизм і акустика. Окрему експозицію займає анатомія та відділ – «Таємниці води». А нещодавно ми почали розвивати новий напрямок «Новітні технології».  Також у музеї ви знайдете багато різноманітних оптичних ілюзій, головоломки, лазерний і дзеркальний лабіринти, ігрові експонати.Музей пропонує всім відвідувачам екскурсії та науково-популярні шоу: «Реактив шоу», «Тесла шоу», «Експерименти на кухні», «Лабораторія звуку»,  «Кристаломанія»,  «Кріо-лабораторія». Діти залюбки займаються в наукових гуртках, беруть участь у майстер-класах, квестах, іграх і конкурсах. Малеча із задоволенням відмічає в музеї свій день народження, який проходять у вигляді квесту. Школярі мають можливість відвідувати тематичні шкільні екскурсії, які поглиблюють знання в тій чи іншій науковій царині. А також в музеї проводять інтегровані уроки з різних предметів, лабораторні роботи відповідно до навчальних програм.Заказать и купить билеты на Экспериментаниум, Експериментаніум можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Экскурсия Экспериментаниум в Киеве состоится 31 мая 2018 г, 10:00, Экспериментаниум.

Квиток дійсний для одноразового входу без фіксованої дати до кінця поточного місяця!

Про музей

«Експериментаніум» − місце, де наука стає цікавою!

Це 1400 кв.м захоплюючого дозвілля і понад 250 експонатів, які не ховаються за вітринами! Кожен з них демонструє закон фізики, природнє явище, роботу тих чи інших технологій.
250 експонатів музею – це 250 експериментів! Адже з кожним із них можна взаємодіяти.  Тут власноруч будують мости без жодного цвяха, спостерігають зародження торнадо, зазирають у нескінченність, створюють блискавку, змушують літати магніт і здійснюють чимало нових відкриттів.

Постійна експозиція музею присвячена таким розділам фізики, як механіка, оптика, електрика, магнетизм і акустика. Окрему експозицію займає анатомія та відділ – «Таємниці води». А нещодавно ми почали розвивати новий напрямок «Новітні технології».  Також у музеї ви знайдете багато різноманітних оптичних ілюзій, головоломки, лазерний і дзеркальний лабіринти, ігрові експонати.

Музей пропонує всім відвідувачам екскурсії та науково-популярні шоу: «Реактив шоу», «Тесла шоу», «Експерименти на кухні», «Лабораторія звуку»,  «Кристаломанія»,  «Кріо-лабораторія». Діти залюбки займаються в наукових гуртках, беруть участь у майстер-класах, квестах, іграх і конкурсах. Малеча із задоволенням відмічає в музеї свій день народження, який проходять у вигляді квесту. Школярі мають можливість відвідувати тематичні шкільні екскурсії, які поглиблюють знання в тій чи іншій науковій царині. А також в музеї проводять інтегровані уроки з різних предметів, лабораторні роботи відповідно до навчальних програм.

 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber