Задать город Киев по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
Концерт Джаз на крыше: Ukrainian ethno в Киеве - 1

Джаз на крыше: Ukrainian ethno

Киев, 14 сентября 2017 г, 20:00
BelEtage / Бельэтаж BelEtage / Бельэтаж
ул. Шота Руставели, 16а
Киев
+380445905555
Продажа закрыта
Ukrainian ethno. У стилі джазу Запрошуємо вас на вечір, присвячений етно-джазу. На даху Beletage для вас прозвучать українські народні пісні, розказані мовою джазової імпровізації ГЕРОЇ ПРОГРАМИ Вокал: Иванка Червинская Духовые: Сергей Сидоренко Клавишные: Родион Иванов Бас, аранжировка :Игорь Закус Барабаны: Сергей Балалаев Українська народна пісня і джаз? Так! Дві музичні традиції, що народились по різні боки земної кулі, говорять на одну тему. Вони співають про проблеми й радості, утиски та свободи, поразки та перемоги. Вони виливають душу в текстах, ритмах та мелодіях. Marco concert запрошує вас стати частиною унікального вечора, коли звичаї та мова української фольклорної культури об'єднаються з традиціями джазової імпровізації. Етно-джаз — музика, народжена на перетині цивілізацій, культур, традицій та звичаїв.


Заказать и купить билеты на Джаз на крыше: Ukrainian ethno можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Концерт Джаз на крыше: Ukrainian ethno в Киеве состоится 14 сентября 2017 г, 20:00, BelEtage / Бельэтаж.

Ukrainian ethno. У стилі джазу

Запрошуємо вас на вечір, присвячений етно-джазу. На даху Beletage для вас прозвучать українські народні пісні, розказані мовою джазової імпровізації

ГЕРОЇ ПРОГРАМИ

Вокал: Иванка Червинская

Духовые: Сергей Сидоренко

Клавишные: Родион Иванов

Бас, аранжировка :Игорь Закус

Барабаны: Сергей Балалаев

Українська народна пісня і джаз? Так! Дві музичні традиції, що народились по різні боки земної кулі, говорять на одну тему. Вони співають про проблеми й радості, утиски та свободи, поразки та перемоги. Вони виливають душу в текстах, ритмах та мелодіях.

Marco concert запрошує вас стати частиною унікального вечора, коли звичаї та мова української фольклорної культури об'єднаються з традиціями джазової імпровізації.

Етно-джаз — музика, народжена на перетині цивілізацій, культур, традицій та звичаїв.

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber