Задать город Киев по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
Концерт Димна Суміш and The Gitas в Киеве

Димна Суміш and The Gitas

Киев, 12 августа 2017 г, 20:00
Docker Pub / Докер-Паб Docker Pub / Докер-Паб
ул. Богатырская, 25
Киев
+380445905555
Продажа закрыта
12 серпня Докер паб перетвориться на океан музики та любові: третій концерт "Димна Суміш" та The Gitas у Києві для справжніх фанів. Гурт "Димна Суміш" був заснований в 1998 році та довгий час знаходився на лідуючих позиціях у музичному просторі країни. У 2012 стало відомо, що команда припиняє свою діяльність через неможливість «миритися з ситуацією в нашій країні - коли культура на останньому місці, а замість панує суцільна політика, зомбування, соціальні експерименти та лагідний тоталітаризм». За час існування хлопці записали 4 альбоми. Останній "Live Improvisation" побачив світ у 2010. The Gitas - нова команда лідера гурту "Димна Суміш" Саші Чемерова, заснована у 2014 році у Лос Анджелесі, штат Каліфорнія. Танцюй, так треба!
Заказать и купить билеты на Димна Суміш and The Gitas можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Концерт Димна Суміш and The Gitas в Киеве состоится 12 августа 2017 г, 20:00, Docker Pub / Докер-Паб.

12 серпня Докер паб перетвориться на океан музики та любові: третій концерт "Димна Суміш" та The Gitas у Києві для справжніх фанів.

Гурт "Димна Суміш" був заснований в 1998 році та довгий час знаходився на лідуючих позиціях у музичному просторі країни. У 2012 стало відомо, що команда припиняє свою діяльність через неможливість «миритися з ситуацією в нашій країні - коли культура на останньому місці, а замість панує суцільна політика, зомбування, соціальні експерименти та лагідний тоталітаризм».

За час існування хлопці записали 4 альбоми. Останній "Live Improvisation" побачив світ у 2010.

The Gitas - нова команда лідера гурту "Димна Суміш" Саші Чемерова, заснована у 2014 році у Лос Анджелесі, штат Каліфорнія.

Танцюй, так треба!

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber