Задать город Киев по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
спектакль Дві квітки кольору індиго в Киеве

Дві квітки кольору індиго

Киев, 10 декабря 2011 г, 19:00
Национальный академический драматический театр им. Ивана Франко Национальный академический драматический театр им. Ивана Франко
пл. Івана Франка, 3
Киев
+380445905555
Продажа закрыта
Вистава «Дві квітки кольору індиго» продовжує одну з генеральних ліній репертуару театру імені Івана Франка: прилучення широкого загалу до знайомства з видатними постатями світової культури.В цей раз в центрі уваги автора ідеї, режисера постановника та сценографа Олександра Білозуба долі двох жінок, двох неординарних особистостей ХХ століття, майстринь світового рівня: української художниці Катерини Білокур (1900-1961рр.) та мексиканської – Фріди Кало (1907-1954рр.).Вони обидві народилися на початку ХХ століття, обидві не мали спеціальної освіти, обидві працювали в жанрі примітивізму, обох торкнувся маховик комунізму, в обох поламані особисті долі.Кожна з них до малярства прийшла шляхом втрат і болю.Катерина Білокур – через біль самотності й нерозуміння.Фріда Кало – через фізичний біль, каліцтво і зраду.І лише одна різниця в їхніх долях: Катерина Білокур, в душі якої буяли квіти була самотньою, а Фріда Кало була яскравою квіткою в житті із хворобливою душею.А ще їх об’єднав колір індиго – колір вибраних.У славнозвісному «блакитному домі» у найбогемнішому районі Мехіко мешкала із своїм чоловіком – художником Дієго Рівером Фріда Кало. В Україні з давніх-давен фарбували хати у блакитні кольори, як знак захисту від нечистого.Цей колір індиго став основою багатьох картин Катерини Білокур.В Мексиці птах щастя КЕЦАЛЬ також кольору індиго. Вистава «Дві квітки кольору індиго» - це гімн жіночій красі, її душі, найвищому призначенню – творити прекрасне.Жінка, як окрема невідома планета, яка літає в своїх світах і відкриває безмежний всесвіт любові.Унікальність живопису майстринь стала основою візуального рішення вистави та спровокувала своєрідність художніх засобів, які поєднують в собі чуттєво–пронизливий музичний образ вистави, граціозність і вишуканість пластичного малюнку та документальність, жорстокість слова.Тут ірреальна краса душ і прагнень героїнь тісно переплетені із трагічними реаліями їхніх доль.

Заказать и купить билеты на Дві квітки кольору індиго можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Спектакль Дві квітки кольору індиго в Киеве состоится 10 декабря 2011 г, 19:00, Национальный академический драматический театр им. Ивана Франко.

Вистава «Дві квітки кольору індиго» продовжує одну з генеральних ліній репертуару театру імені Івана Франка: прилучення широкого загалу до знайомства з видатними постатями світової культури.

В цей раз в центрі уваги автора ідеї, режисера постановника та сценографа Олександра Білозуба долі двох жінок, двох неординарних особистостей ХХ століття, майстринь світового рівня: української художниці Катерини Білокур (1900-1961рр.) та мексиканської – Фріди Кало (1907-1954рр.).

Вони обидві народилися на початку ХХ століття, обидві не мали спеціальної освіти, обидві працювали в жанрі примітивізму, обох торкнувся маховик комунізму, в обох поламані особисті долі.

Кожна з них до малярства прийшла шляхом втрат і болю.

Катерина Білокур – через біль самотності й нерозуміння.

Фріда Кало – через фізичний біль, каліцтво і зраду.

І лише одна різниця в їхніх долях: Катерина Білокур, в душі якої буяли квіти була самотньою, а Фріда Кало була яскравою квіткою в житті із хворобливою душею.

А ще їх об’єднав колір індиго – колір вибраних.

У славнозвісному «блакитному домі» у найбогемнішому районі Мехіко мешкала із своїм чоловіком – художником Дієго Рівером Фріда Кало. В Україні з давніх-давен фарбували хати у блакитні кольори, як знак захисту від нечистого.

Цей колір індиго став основою багатьох картин Катерини Білокур.

В Мексиці птах щастя КЕЦАЛЬ також кольору індиго. Вистава «Дві квітки кольору індиго» - це гімн жіночій красі, її душі, найвищому призначенню – творити прекрасне.

Жінка, як окрема невідома планета, яка літає в своїх світах і відкриває безмежний всесвіт любові.

Унікальність живопису майстринь стала основою візуального рішення вистави та спровокувала своєрідність художніх засобів, які поєднують в собі чуттєво–пронизливий музичний образ вистави, граціозність і вишуканість пластичного малюнку та документальність, жорстокість слова.

Тут ірреальна краса душ і прагнень героїнь тісно переплетені із трагічними реаліями їхніх доль.

 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber