X
Задать город Киев по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
детское мероприятие Дванадцять місяців в Киеве

Дванадцять місяців

Киев, 21 января 2012 г, 12:00
Киевский муниципальный академический театр оперы и балета для детей и юношества Киевский муниципальный академический театр оперы и балета для детей и юношества
ул. Межигорская, 2
Киев
+380445905555
Продажа закрыта
  С.БаневичДВАНАДЦЯТЬ МІСЯЦІВ У казці вони трапляється щодня.Ліси та поля, хатини і палаци сповнені див, перетворень і відкриттів.Це закон казкового життя.Казка «Дванадцять місяців» - концентровано чарівна.У ній чудес – на цілий рік, а відбувається все упродовж двох днів.Щоб розповісти казку – не треба поспішати.Треба відчути й пережити кожну деталь.Щоб розповісти казку в театрі – треба вдихнути життя у кожну її частину, у явища, предмети, персонажів, у слова та музику, у рухи та почуття.У нашій казці живуть дві дівчинки, кожна у своїй фантазії. Одна собі вигадала чарівний ліс, інша – дивний палац.Потім історії зустрілися, переплелися, поєдналися.Потім дівчатка помінялися місцями. Ми граємо казку та граємо в казку.Ліс грає із Пасербицею, Принцеса грає із порами року, дванадцять місяців грають із погодою, а білки із зайцем граються неначе діти.Дива на кожному кроці, за кожним кутом, під кожною ялинкою. Треба лише придивитися й прислухатися – може це Солдат, а може місяць Квітень, може голодний Вовк, а може – старий Професор. У казці все можливо. Пустіть казку в своє життя, і вона поділиться із Вами своїми дивами». Оксана Тараненко, режисер-постановник вистави  «Дванадцять місяців» – дванадцятий твір, написаний для оперної сцени відомим композитором із Санкт-Петербурга Сергієм Баневичем, і третій – у репертуарі нашого театру.Від 2006 на сцені Київського театру опери і балету для дітей та юнацтва йде опера «Історія Кая та Герди», а від 2009 – музична казка-феєрія «Стійкий олов’яний солдатик», які стали улюбленими виставами для багатьох глядачів. «Дванадцять місяців» Сергій Баневич написав у 2006 для Московського дитячого музичного театру, де твір того ж року і був поставлений.Композитор присвятив цю оперну казку пам’яті видатного режисера Наталії Сац, засновника театру, який нині носить її ім’я.Наш театр поставив «Дванадцять місяців» С.Баневича вперше в Україні.Прем’єра вистави у Київському муніципальному театрі опери і балету для дітей та юнацтва відбулася 19 грудня 2010 Виконується мовою оригіналуТривалість - 1 год. 45 хв.

Заказать и купить билеты на Дванадцять місяців можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Детское мероприятие Дванадцять місяців в Киеве состоится 21 января 2012 г, 12:00, Киевский муниципальный академический театр оперы и балета для детей и юношества.


 
С.Баневич
ДВАНАДЦЯТЬ МІСЯЦІВ
У казці вони трапляється щодня.

Ліси та поля, хатини і палаци сповнені див, перетворень і відкриттів.

Це закон казкового життя.

Казка «Дванадцять місяців» - концентровано чарівна.

У ній чудес – на цілий рік, а відбувається все упродовж двох днів.

Щоб розповісти казку – не треба поспішати.

Треба відчути й пережити кожну деталь.

Щоб розповісти казку в театрі – треба вдихнути життя у кожну її частину, у явища, предмети, персонажів, у слова та музику, у рухи та почуття.

У нашій казці живуть дві дівчинки, кожна у своїй фантазії. Одна собі вигадала чарівний ліс, інша – дивний палац.

Потім історії зустрілися, переплелися, поєдналися.

Потім дівчатка помінялися місцями.

Ми граємо казку та граємо в казку.

Ліс грає із Пасербицею, Принцеса грає із порами року, дванадцять місяців грають із погодою, а білки із зайцем граються неначе діти.

Дива на кожному кроці, за кожним кутом, під кожною ялинкою.

Треба лише придивитися й прислухатися – може це Солдат, а може місяць Квітень, може голодний Вовк, а може – старий Професор.

У казці все можливо. Пустіть казку в своє життя, і вона поділиться із Вами своїми дивами».

Оксана Тараненко, режисер-постановник вистави  «Дванадцять місяців» – дванадцятий твір, написаний для оперної сцени відомим композитором із Санкт-Петербурга Сергієм Баневичем, і третій – у репертуарі нашого театру.

Від 2006 на сцені Київського театру опери і балету для дітей та юнацтва йде опера «Історія Кая та Герди», а від 2009 – музична казка-феєрія «Стійкий олов’яний солдатик», які стали улюбленими виставами для багатьох глядачів.

«Дванадцять місяців» Сергій Баневич написав у 2006 для Московського дитячого музичного театру, де твір того ж року і був поставлений.

Композитор присвятив цю оперну казку пам’яті видатного режисера Наталії Сац, засновника театру, який нині носить її ім’я.

Наш театр поставив «Дванадцять місяців» С.Баневича вперше в Україні.

Прем’єра вистави у Київському муніципальному театрі опери і балету для дітей та юнацтва відбулася 19 грудня 2010

Виконується мовою оригіналу

Тривалість - 1 год. 45 хв.
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber
Подарочный сертификат Karabas.com X