Задать город Киев по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
Концерт Дмитрий Гордон. Творческий вечер «Глаза в глаза» в Киеве

Дмитрий Гордон. Творческий вечер «Глаза в глаза»

Киев, 04 марта 2018 г, 19:00
Центральный Дом офицеров Вооружённых Сил Украины Центральный Дом офицеров Вооружённых Сил Украины
ул. Грушевского, 30/1
Киев
+380445905555
Продажа закрыта
Уперше у Києві відбудеться творчий вечір Дмитра Гордона. Відомий журналіст і телеведучий, засновник інтернет-видання «ГОРДОН». Допитливий Дмитро Гордон з 17 років брав інтерв’ю у найвидатніших людей. Авторові більш ніж 50 книжок є, що розповісти про життя багатьох легендарних людей світу, які в приватних бесідах повідали йому багато захоплюючих фактів зі свого життя. Накопичений ним життєвий досвід і мудрість зачаровують, спілкування з ним — це завжди інтелектуальний сплеск. Творча зустріч «Прості відповіді на непрості питання». «Я добре знаю, що роблю і навіщо, і щасливий від того, що це знаходить живий відгук у серцях мільйонів людей. До зустрічі!».Заказать и купить билеты на Дмитрий Гордон. Творческий вечер «Глаза в глаза» можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Концерт Дмитрий Гордон. Творческий вечер «Глаза в глаза» в Киеве состоится 04 марта 2018 г, 19:00, Центральный Дом офицеров Вооружённых Сил Украины.

Уперше у Києві відбудеться творчий вечір Дмитра Гордона.

Відомий журналіст і телеведучий, засновник інтернет-видання «ГОРДОН».

Допитливий Дмитро Гордон з 17 років брав інтерв’ю у найвидатніших людей.

Авторові більш ніж 50 книжок є, що розповісти про життя багатьох легендарних людей світу, які в приватних бесідах повідали йому багато захоплюючих фактів зі свого життя.

Накопичений ним життєвий досвід і мудрість зачаровують, спілкування з ним — це завжди інтелектуальний сплеск.

Творча зустріч «Прості відповіді на непрості питання».

«Я добре знаю, що роблю і навіщо, і щасливий від того, що це знаходить живий відгук у серцях мільйонів людей. До зустрічі!».

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber