Задать город Киев по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
 Удивительный калейдоскоп! Телепорт 360 в Киеве

Удивительный калейдоскоп! Телепорт 360

Киев, 12 ноября 2017 г, 12:00
ВДНГ ВДНГ
пр. Академика Глушкова, 1
Киев
+380445905555
Продажа закрыта
Другие даты 27.05, 27.05, 28.05
Наукова квест-місія “Дивовижний калейдоскоп” Вирушайте разом з нашими спецагентами у неймовірну кольорову подорож! Все навколо нас перетвориться на кольоровий феєрверк і навіть тінь наша стане кольоровою! Хочете дізнатись, що робить листя зеленим? Або як перетворити білі квіти на сині за допомогою прозорої рідини? Чи може завжди мріяли перевірити силу повітря? Тоді гайда разом з нами! Надзвичайні перетворення, карколомні загадки, цікаві завдання, справжні наукові дослідження та гарний настрій гарантуємо! Під час дивовижної експедиції ми: cтворимо кольорову тінь виділимо “зелене серце” рослин знайдемо код у квітучому саді поглянемо на світ через незвичайні окуляри перевіримо себе на кмітливість та винахідливість отримаємо величезну порцію задоволення та нових вражень!


Заказать и купить билеты на Удивительный калейдоскоп! Телепорт 360 можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Удивительный калейдоскоп! Телепорт 360 в Киеве состоится 12 ноября 2017 г, 12:00, ВДНГ.

Наукова квест-місія “Дивовижний калейдоскоп”

Вирушайте разом з нашими спецагентами у неймовірну кольорову подорож! Все навколо нас перетвориться на кольоровий феєрверк і навіть тінь наша стане кольоровою! Хочете дізнатись, що робить листя зеленим? Або як перетворити білі квіти на сині за допомогою прозорої рідини? Чи може завжди мріяли перевірити силу повітря? Тоді гайда разом з нами! Надзвичайні перетворення, карколомні загадки, цікаві завдання, справжні наукові дослідження та гарний настрій гарантуємо!

Під час дивовижної експедиції ми:

cтворимо кольорову тінь

виділимо “зелене серце” рослин

знайдемо код у квітучому саді

поглянемо на світ через незвичайні окуляри

перевіримо себе на кмітливість та винахідливість

отримаємо величезну порцію задоволення та нових вражень!

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber