Задать город Киев по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
Концерт Dinner Show Hotel Freedom в Киеве

Dinner Show Hotel Freedom

Киев, 17 ноября 2017 г, 19:00
Freedom / Фридом Freedom / Фридом
ул. Кирилловская, 134
Киев
+380445905555
Продажа закрыта
Вперше в Україні Dinner Show "Hotel Freedom" Продюсерський центр "Квартал-Концерт" представляє абсолютно новий формат театрально-циркового дійства. Ти бачив багато, маєш з чим порівняти, але ми, все ж таки, знайшли чим тебе здивувати. Якщо не віриш, то приходь перевірити нашу унікальність, а ми, шановний госте, пригостимо вечерею з дуже оригінальною подачею страв у вишуканій атмосфері Freedom Event Hall. Музиканти та танцюристи, гімнасти та фокусники чекатимуть Вас у Hotel Freedom. У головній ролі Надія Васіна. Виключно 18 17.11 , 19.00 Freedom Event Hall Режисер - Андрій Царь Продюсер - Максим Ткаченко Художній керівник - Надія Васіна

Заказать и купить билеты на Dinner Show Hotel Freedom можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Концерт Dinner Show Hotel Freedom в Киеве состоится 17 ноября 2017 г, 19:00, Freedom / Фридом.

Вперше в Україні Dinner Show "Hotel Freedom"

Продюсерський центр "Квартал-Концерт" представляє абсолютно новий формат театрально-циркового дійства. Ти бачив багато, маєш з чим порівняти, але ми, все ж таки, знайшли чим тебе здивувати. Якщо не віриш, то приходь перевірити нашу унікальність, а ми, шановний госте, пригостимо вечерею з дуже оригінальною подачею страв у вишуканій атмосфері Freedom Event Hall. Музиканти та танцюристи, гімнасти та фокусники чекатимуть Вас у Hotel Freedom. У головній ролі Надія Васіна.

Виключно 18

17.11 , 19.00

Freedom Event Hall

Режисер - Андрій Царь

Продюсер - Максим Ткаченко

Художній керівник - Надія Васіна

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber