Задать город Киев по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
Концерт Дидюля в Киеве

Дидюля

Киев, 31 марта 2017 г, 19:00
Международный центр культуры и искусств Международный центр культуры и искусств
ул. Институтская, 1
Киев
+380445905555
300 - 2000 грн. UAH 169
До события осталось:
2017
2
31
19
00
  • Минут
  • Часов
  • Дней
ДіДюЛя - гітарист-віртуоз, композитор і лідер групи "ДіДюЛя", одного з найвідоміших інструментальних колективів, виконуючого музику в широкому стильовому діапазоні. ДіДюЛя входить в п'ятірку найбільш гастролюючих інструментальних колективів.На його концертах не звучить жодного слова, але те, що робить ДіДюЛя, зрозуміло всім і кожному. Він співпрацював з Пласідо Домінго, Брайаном Адамсом Джо Лінн Тернером, Крейгом Девідом і багатьма іншими. Творчість ДіДюЛі активно поширюється по всьому світу.Група грає живу музику - саме це створює приголомшливий ефект на глядача. Протягом більше двох годин атмосфера в залі то розпалюється від скаженої енергетики, що передається зі сцени, то занурює слухача в стан спокою й умиротворення під огортаючі звуки гітарних балад. Концерт ДіДюЛі - красива музична легенда, зрозуміла глядачам будь-якого віку будь-якого континенту.Будучи на сьогоднішній день одним з найбільш концертуючих сольних гітаристів (до 150 виступів на рік), Дідюля постійно винаходить щось нове і розвиває жанр інструментальної гітарної музики. Незважаючи на те, що його концерти проходять при незмінних аншлагах, вони ніколи не повторюються.Дидюля в других городах:

26вс марта, 2017

ХарьковККЗ «Украина»

19:00 200 - 800 50+ шт. купить
28вт марта, 2017

ЗапорожьеДК Днепроспецсталь

19:00 300 - 650 50+ шт. купить

Заказать и купить билеты на Дидюля можно любым удобным способом - банковской картой VISA/MasterCard, онлайн через интернет, а также наличными - в кассе или курьеру, если закажете билет с доставкой.

Концерт Дидюля в Киеве состоится 31 марта 2017 г, 19:00.

ДіДюЛя - гітарист-віртуоз, композитор і лідер групи "ДіДюЛя", одного з найвідоміших інструментальних колективів, виконуючого музику в широкому стильовому діапазоні. ДіДюЛя входить в п'ятірку найбільш гастролюючих інструментальних колективів.
На його концертах не звучить жодного слова, але те, що робить ДіДюЛя, зрозуміло всім і кожному. Він співпрацював з Пласідо Домінго, Брайаном Адамсом Джо Лінн Тернером, Крейгом Девідом і багатьма іншими. Творчість ДіДюЛі активно поширюється по всьому світу.
Група грає живу музику - саме це створює приголомшливий ефект на глядача. Протягом більше двох годин атмосфера в залі то розпалюється від скаженої енергетики, що передається зі сцени, то занурює слухача в стан спокою й умиротворення під огортаючі звуки гітарних балад.

Концерт ДіДюЛі - красива музична легенда, зрозуміла глядачам будь-якого віку будь-якого континенту.
Будучи на сьогоднішній день одним з найбільш концертуючих сольних гітаристів (до 150 виступів на рік), Дідюля постійно винаходить щось нове і розвиває жанр інструментальної гітарної музики. Незважаючи на те, що його концерти проходять при незмінних аншлагах, вони ніколи не повторюються.