Задать город Киев по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
спектакль Детектор лжи / «КостяКатяМамаЧай» в Киеве

Детектор лжи / «КостяКатяМамаЧай»

Киев, 10 февраля 2018 г, 19:00
Театр Золотые Ворота Театр Золотые Ворота
ул. Шелковичная, 7-а
Киев
+380445905555
Продажа закрыта
1 дія «Детектор брехні» автор: Василь Сігарєв режисер: Даяна Зима художник:Марія Крутоголова світло: Сергій Огрудніцький музика: Ірина Шимоняк відео: Тетяна Губрій актори: Христина Федорак, Богдан Буйлук, Владислав Оніщенко. жанр: типу комедія тривалість: 65 хв. обмеження по віку: 16 Перший під'їзд. Четвертий поверх. Прямо. Оббиті рейками двері, а в центрі дверей – ромб з літерою "Б": квартира Бизових. Можливо, хтось з вас бував у них?.. Хоча навряд… Саме у цій квартирі одного разу чоловік напідпитку вирішив приховати від коханої дружини...зарплату. Але на тверезу голову він не зміг пригадати, куди саме заховав гроші. Звісно ж, після цього починається ця комедійно-детективна історія, де є чоловік, який нічого не пам'ятає, дружина, яка хоче знати правду, і таємний, неординарний СПЕЦІАЛІСТ... Ніхто й подумати не міг, що його візит принесе безліч несподіванок і відкриє стільки сімейних таємниць! P. S. : гіпноз гарантований. Проект OPEN_MIND_СТУДЕНТ 2 дія «КостяКатяМамаЧай» автор: Тамара Трунова режисер: Тетяна Губрій художник: Марія Крутоголова світло: Сергій Огрудніцький музика: Ірина Шимоняк актори: Анна Глухенька, Антон Соловей, Віталіна Біблів, Христина Федорак, Юлія Гапчук, Володимир Ковбель, Владислав Оніщенко, Богдан Буйлук, Катерина Сари-Юрьєва жанр: комедія з привидами тривалість: 60 хв. обмеження по віку: 14 Його звати Костя, її – Катя. Він веселий і дуже високий, вона красива і розумна. Перше побачення. Він нервує і весь час жартує. Весело і дивно… А Катя чомусь нічого не пам'ятає… Вона вийшла з дому, підійшла до зупинки і... Що було далі? Сіла в маршрутку чи ні? Що взагалі трапилося? Ой! Костя запрошує Катю до себе, бо в нього для неї є спеціальний чай...Улун. Катя сидить в квартирі у Кості: «Навіщо я прийшла? Що це за звуки? Радіо? Лялька? Хто це співає? Хтось у сусідній кімнаті? Костя живе не сам?..» – Костю, з ким ти живеш?.. Костя мешкає зі своєю родиною, але всі вони вже…померли? Це комічна історія про важливі події, які трапляються з кожним із нас. Ми знаходимо нових людей і втрачаємо рідних, зі школи кохаємо одних, але завжди поруч із тими, кого з нами вже немає… Проект OPEN_MIND_СТУДЕНТ Адреса театру: вул. Шовковична, 7-а, метро «Хрещатик» (верхній вихід до вул. Інститутської, театр знаходиться у дворі житлового будинку)


Заказать и купить билеты на Детектор лжи / «КостяКатяМамаЧай» можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Спектакль Детектор лжи / «КостяКатяМамаЧай» в Киеве состоится 10 февраля 2018 г, 19:00, Театр Золотые Ворота.

1 дія

«Детектор брехні»

автор: Василь Сігарєв

режисер: Даяна Зима

художник:Марія Крутоголова

світло: Сергій Огрудніцький

музика: Ірина Шимоняк

відео: Тетяна Губрій

актори: Христина Федорак, Богдан Буйлук, Владислав Оніщенко.

жанр: типу комедія

тривалість: 65 хв.

обмеження по віку: 16

Перший під'їзд. Четвертий поверх. Прямо. Оббиті рейками двері, а в центрі дверей – ромб з літерою "Б": квартира Бизових. Можливо, хтось з вас бував у них?.. Хоча навряд…

Саме у цій квартирі одного разу чоловік напідпитку вирішив приховати від коханої дружини...зарплату. Але на тверезу голову він не зміг пригадати, куди саме заховав гроші. Звісно ж, після цього починається ця комедійно-детективна історія, де є чоловік, який нічого не пам'ятає, дружина, яка хоче знати правду, і таємний, неординарний СПЕЦІАЛІСТ... Ніхто й подумати не міг, що його візит принесе безліч несподіванок і відкриє стільки сімейних таємниць!

P. S. : гіпноз гарантований.

Проект OPEN_MIND_СТУДЕНТ

2 дія

«КостяКатяМамаЧай»

автор: Тамара Трунова

режисер: Тетяна Губрій

художник: Марія Крутоголова

світло: Сергій Огрудніцький

музика: Ірина Шимоняк

актори: Анна Глухенька, Антон Соловей, Віталіна Біблів, Христина Федорак, Юлія Гапчук, Володимир Ковбель, Владислав Оніщенко, Богдан Буйлук, Катерина Сари-Юрьєва

жанр: комедія з привидами

тривалість: 60 хв.

обмеження по віку: 14

Його звати Костя, її – Катя. Він веселий і дуже високий, вона красива і розумна. Перше побачення. Він нервує і весь час жартує. Весело і дивно… А Катя чомусь нічого не пам'ятає… Вона вийшла з дому, підійшла до зупинки і... Що було далі? Сіла в маршрутку чи ні? Що взагалі трапилося?

Ой! Костя запрошує Катю до себе, бо в нього для неї є спеціальний чай...Улун. Катя сидить в квартирі у Кості: «Навіщо я прийшла? Що це за звуки? Радіо? Лялька? Хто це співає? Хтось у сусідній кімнаті? Костя живе не сам?..»

– Костю, з ким ти живеш?..

Костя мешкає зі своєю родиною, але всі вони вже…померли?

Це комічна історія про важливі події, які трапляються з кожним із нас. Ми знаходимо нових людей і втрачаємо рідних, зі школи кохаємо одних, але завжди поруч із тими, кого з нами вже немає…

Проект OPEN_MIND_СТУДЕНТ

Адреса театру: вул. Шовковична, 7-а,

метро «Хрещатик» (верхній вихід до вул. Інститутської, театр знаходиться у дворі житлового будинку)

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber