Задать город Киев по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
Концерт Dance и город в Киеве

Dance и город

Киев, 22 апреля 2017 г, 19:00
BelEtage / Бельэтаж BelEtage / Бельэтаж
ул. Шота Руставели, 16а
Киев
+380445905555
Продажа закрыта
Легендарний хореографічний колектив, один з перших балетів України, балет А6 на честь свого 20-річного ювілею презентує нову танцювальну виставу "Dance і місто". Ексклюзивна премьєра відбудеться 22 квітня о 19.00 у столичному концерт-клубі Bel Etage(вул. Шота Руставелі, 16а). "Dance і місто" - це сучасна історія життя і кохання у великому мегаполісі, відтворена за допомогою платиски та грації. Мова нашого тіла інколи може бути набагато виразніша за слова. А в сучасному світі, коли живого спілкування стає дедалі менше і його замінюють друковані літери на екрані чергового гаджету, можливо саме танець стане чи не єдиним можливим способом зблизитись з партнером, відчути його поряд, почути сердцебиття. Шалений ритм повсякденності, перегони за грошима та статусом, пошуки тимчасових задоволень та сексу стали нормою для мільйонів. Чи зможе одна людина, яка потрапляє в таке середовище, протистояти шаленому тиску, зберегти душевність та відшукати справжні почуття? Саме про такі пошуки і йдеться, а точніше танцюється, у виставі "Dance і місто" від балету А6.Варто зазначити, що це вже не перший досвід артистів саме у хореографічних виставах. Прихильники балету вже мали змогу подивитись вистави: "Ідеальне тіло", "Сильніше пристасті, більше за любов", "А6 на Бродвеї". Також балет А6 відомий своєю співпрацею з багатьма українськими зірками та участю у масштабних концерт в Україні та за її межами.Легендарний хореографічний колектив, один з перших балетів України, балет А6 на честь свого 20-річного ювілею презентує нову танцювальну виставу "Dance і місто".

Заказать и купить билеты на Dance и город можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Концерт Dance и город в Киеве состоится 22 апреля 2017 г, 19:00, BelEtage / Бельэтаж.

Легендарний хореографічний колектив, один з перших балетів України, балет А6 на честь свого 20-річного ювілею презентує нову танцювальну виставу "Dance і місто". Ексклюзивна премьєра відбудеться 22 квітня о 19.00 у столичному концерт-клубі Bel Etage(вул. Шота Руставелі, 16а).

"Dance і місто" - це сучасна історія життя і кохання у великому мегаполісі, відтворена за допомогою платиски та грації. Мова нашого тіла інколи може бути набагато виразніша за слова. А в сучасному світі, коли живого спілкування стає дедалі менше і його замінюють друковані літери на екрані чергового гаджету, можливо саме танець стане чи не єдиним можливим способом зблизитись з партнером, відчути його поряд, почути сердцебиття. Шалений ритм повсякденності, перегони за грошима та статусом, пошуки тимчасових задоволень та сексу стали нормою для мільйонів. Чи зможе одна людина, яка потрапляє в таке середовище, протистояти шаленому тиску, зберегти душевність та відшукати справжні почуття? Саме про такі пошуки і йдеться, а точніше танцюється, у виставі "Dance і місто" від балету А6.

Варто зазначити, що це вже не перший досвід артистів саме у хореографічних виставах. Прихильники балету вже мали змогу подивитись вистави: "Ідеальне тіло", "Сильніше пристасті, більше за любов", "А6 на Бродвеї". Також балет А6 відомий своєю співпрацею з багатьма українськими зірками та участю у масштабних концерт в Україні та за її межами.

Легендарний хореографічний колектив, один з перших балетів України, балет А6 на честь свого 20-річного ювілею презентує нову танцювальну виставу "Dance і місто".

 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber