Задать город Киев по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
спектакль Цыганские ночи в Киеве

Цыганские ночи

Киев, 01 декабря 2017 г, 19:00
Дворец культуры Большевик Дворец культуры Большевик
пр-т Победы, 38
Киев
+380445905555
Продажа закрыта
«Циганські ночі» Фантасмагорія Велика розгубленість привела працівника культурного міністерства Олександра до циганської родини. Він прийшов, аби дізнатись про своє майбутнє, а потрапив у містичний світ витонченої поезії та музики циган. Реальне та потойбічне завдяки магії ночей перетворюються в єдине ціле, і Олександр, зливаючись у такому творчому екстазі не помічає того, як сам перетворюється на цигана. Фантасмагорія «Циганські ночі» - це унікальна вистава, яка поєднала в собі циганську, українську та іспанську поезію. Глядачам, завдяки «циганській магії», буде надана можливість поспілкуватись з великими митцями минулих століть. За основу вистави художній керівник Ігор Крикунов обрав поему «Циганська муза» Ліни Костенко, яку вважає «циганською Біблією». За мотивами творів Ліни Костенко, Ф.Гарсіа Лорки, О.Пушкіна, О.Блока, циганської поетеси Папуші. Прем’єра: 24 вересня 2017 року. Тривалість вистави 2 год 10 хв. З антрактом Всі музичні номери виконуються «наживо».


Заказать и купить билеты на Цыганские ночи можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Спектакль Цыганские ночи в Киеве состоится 01 декабря 2017 г, 19:00, Дворец культуры Большевик.

«Циганські ночі»

Фантасмагорія

Велика розгубленість привела працівника культурного міністерства Олександра до циганської родини. Він прийшов, аби дізнатись про своє майбутнє, а потрапив у містичний світ витонченої поезії та музики циган. Реальне та потойбічне завдяки магії ночей перетворюються в єдине ціле, і Олександр, зливаючись у такому творчому екстазі не помічає того, як сам перетворюється на цигана.

Фантасмагорія «Циганські ночі» - це унікальна вистава, яка поєднала в собі циганську, українську та іспанську поезію. Глядачам, завдяки «циганській магії», буде надана можливість поспілкуватись з великими митцями минулих століть.

За основу вистави художній керівник Ігор Крикунов обрав поему «Циганська муза» Ліни Костенко, яку вважає «циганською Біблією».

За мотивами творів Ліни Костенко, Ф.Гарсіа Лорки, О.Пушкіна, О.Блока, циганської поетеси Папуші.

Прем’єра: 24 вересня 2017 року.

Тривалість вистави 2 год 10 хв. З антрактом

Всі музичні номери виконуються «наживо».

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber