Задать город Киев по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
цирковое представление Цирк-кабаре БАБИ BABYLON / Dakh Daughters в Киеве

Цирк-кабаре БАБИ BABYLON / Dakh Daughters

Киев, 27 апреля 2017 г, 19:30
Дом культуры НТУУ Дом культуры НТУУ
пр. Победы, 37
Киев
+380445905555
До события осталось:
2017
3
27
19
30
  • Минут
  • Часов
  • Дней
Цирк-кабаре “БАБИ BABYLON” гурт "Dakh Daughters" 27 квітня о 19:30 Доки мужики планували Вавилонську вежу, баби знали, що це тимчасове. Коли мужики почали будівництво, баби збирали дітей у подорож. Коли вежа була зруйнована, і мужики втратили спільну мову, лише баби знали, що треба робити далі. 27 квітня о 19:30 Концертний зал НТТУ(КПІ) - неймовірні "Dakh Daughters" із новим проектом "БАБИ BABYLON". У шоу беруть участь повітряні гімнасти, еквілібристи та віджеї. Дійство відбуватиметься на складній механічній сцені, складеній з восьми концентричних кіл, що обертаються в різні боки. «Жінка завжди має більш справжнє, більш людяне розуміння того, що відбувається. Вони ставляться до світу мудріше. Так само було і в часи будівництва Вавилонської вежі», - розповідає режисер проекту Влад Троїцький. У проекті "БАБИ BABYLON" гурт "Dakh Daughters" представлять абсолютно новий матеріал, а також маловідомі пісні, які отримали нове звучання. Ще більше музичної майстерності, ще більше провокативних текстів, ще більше драматизму та, звичайно, іронії. Баби про Babylon – так як воно було і є.


Заказать и купить билеты на Цирк-кабаре БАБИ BABYLON / Dakh Daughters можно любым удобным способом - банковской картой VISA/MasterCard, онлайн через интернет, а также наличными - в кассе или курьеру, если закажете билет с доставкой.

Цирковое представление Цирк-кабаре БАБИ BABYLON / Dakh Daughters в Киеве состоится 27 апреля 2017 г, 19:30.

Цирк-кабаре “БАБИ BABYLON”

гурт "Dakh Daughters"

27 квітня о 19:30

Доки мужики планували Вавилонську вежу, баби знали, що це тимчасове. Коли мужики почали будівництво, баби збирали дітей у подорож. Коли вежа була зруйнована, і мужики втратили спільну мову, лише баби знали, що треба робити далі.

27 квітня о 19:30 Концертний зал НТТУ(КПІ) - неймовірні "Dakh Daughters" із новим проектом "БАБИ BABYLON". У шоу беруть участь повітряні гімнасти, еквілібристи та віджеї.

Дійство відбуватиметься на складній механічній сцені, складеній з восьми концентричних кіл, що обертаються в різні боки.

«Жінка завжди має більш справжнє, більш людяне розуміння того, що відбувається. Вони ставляться до світу мудріше. Так само було і в часи будівництва Вавилонської вежі», - розповідає режисер проекту Влад Троїцький.

У проекті "БАБИ BABYLON" гурт "Dakh Daughters" представлять абсолютно новий матеріал, а також маловідомі пісні, які отримали нове звучання. Ще більше музичної майстерності, ще більше провокативних текстів, ще більше драматизму та, звичайно, іронії. Баби про Babylon – так як воно було і є.

Подробнее
Свернуть
Подробнее