Задать город Киев по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
спектакль Чужие письма в Киеве

Чужие письма

Киев, 18 декабря 2017 г, 19:00
Дом Актера Дом Актера
ул. Ярославов Вал, 7
Киев
+380445905555
Продажа закрыта
OSDC - молода танцювальна трупа, що не боїться вражати та розчулювати серця глядачів найсокровеннішим – живими емоціями. Незаангажований погляд на хореорафію, музику, костюми та відчуття післясмаку пристрасті - кредо нашого балету. "Чужі листи" це спектакль-експеремент в хореографії. Чуттєва історія кохання та зради, де головні герої самі створюють події на сцені, адже тільки переживаючи все у момент живої емоції,  можна зробити правильний вибір. Запрошуємо вас у наш світ!


Заказать и купить билеты на Чужие письма можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Спектакль Чужие письма в Киеве состоится 18 декабря 2017 г, 19:00, Дом Актера.

OSDC - молода танцювальна трупа, що не боїться вражати та розчулювати серця глядачів найсокровеннішим – живими емоціями. Незаангажований погляд на хореорафію, музику, костюми та відчуття післясмаку пристрасті - кредо нашого балету.

"Чужі листи" це спектакль-експеремент в хореографії. Чуттєва історія кохання та зради, де головні герої самі створюють події на сцені, адже тільки переживаючи все у момент живої емоції,  можна зробити правильний вибір. 
Запрошуємо вас у наш світ!

 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber