Задать город Киев по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
спектакль Чужие письма в Киеве

Чужие письма

Киев, 20 октября 2017 г, 19:00
Национальный дворец искусств Украина Национальный дворец искусств Украина
ул. Б.Васильковская, 103
Киев
+380445905555
Продажа закрыта
OSDC - молода танцювальна трупа, що не боїться вражати та розчулювати серця глядачів найсокровеннішим - живими емоціями. Незаангажований погляд на хореорафію, музику, костюми та відчуття післясмаку пристрасті - кредо нашого балету.Чужі листи це експеремент- драма в хореографії. Чуттєва історія кохання та зради, де головні герої в праві самі вирішувати, що обрати у кінці, адже тільки переживаючи все у момент події, можна зробити правильний вибір.Вперше на великій сцені у другому акті перфомансу представляємо до уваги глядачів музично- хореографічну імпровізацію, де кожен зможе на власні очі побачити та відчути, як народжується музика і танець.Запрошуємо вас у наш світ!


Заказать и купить билеты на Чужие письма можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Спектакль Чужие письма в Киеве состоится 20 октября 2017 г, 19:00, Национальный дворец искусств Украина .

OSDC - молода танцювальна трупа, що не боїться вражати та розчулювати серця глядачів найсокровеннішим - живими емоціями. Незаангажований погляд на хореорафію, музику, костюми та відчуття післясмаку пристрасті - кредо нашого балету.
Чужі листи це експеремент- драма в хореографії. Чуттєва історія кохання та зради, де головні герої в праві самі вирішувати, що обрати у кінці, адже тільки переживаючи все у момент події, можна зробити правильний вибір.
Вперше на великій сцені у другому акті перфомансу представляємо до уваги глядачів музично- хореографічну імпровізацію, де кожен зможе на власні очі побачити та відчути, як народжується музика і танець.
Запрошуємо вас у наш світ!

 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber