Задать город Киев по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
спектакль Причудливые игры на чердаке в Киеве

Причудливые игры на чердаке

Киев, 25 февраля 2018 г, 12:00
Театр Золотые Ворота Театр Золотые Ворота
ул. Шелковичная, 7-а
Киев
+380445905555
80 - 100 грн.
Другие даты 24.03
До события осталось:
2018
1
25
12
00
  • Минут
  • Часов
  • Дней
режисер: Дмитро Гусаков художник: Марія Крутоголова актори: Віталій Ажнов, Анастасія Бабій, Віталіна Біблів, Богдан Буйлук, Тетяна Губрій, Владислав Писаренко, Андрій Поліщук, Інна Скорина-Калаба жанр: дитяча фантазія тривалість: 60 хв. обмеження по віку: 6 Дитяча казка за мотивами фантастичної повісті «Легкі кроки» російського письменника та сценариста, автора «Двох капітанів» Веніаміна Кавєріна. Це історія про дівчинку Настусю, яка ходила без пальто, незважаючи на те, що на дворі була сувора холодна зима. Героїня всерйоз заявила, що повністю складається зі снігу. Навіть, якщо вона була Снігуронькою, у весняні дні їй доведеться розтанути. А саме це абсолютно не подобається головному герою – Петьку… Вистава є продовженням Лабораторії молодої української режисури в Одесі.


Заказать и купить билеты на Причудливые игры на чердаке можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Спектакль Причудливые игры на чердаке в Киеве состоится 25 февраля 2018 г, 12:00, Театр Золотые Ворота.

режисер: Дмитро Гусаков

художник: Марія Крутоголова

актори: Віталій Ажнов, Анастасія Бабій, Віталіна Біблів, Богдан Буйлук, Тетяна Губрій, Владислав Писаренко, Андрій Поліщук, Інна Скорина-Калаба

жанр: дитяча фантазія

тривалість: 60 хв.

обмеження по віку: 6

Дитяча казка за мотивами фантастичної повісті «Легкі кроки» російського письменника та сценариста, автора «Двох капітанів» Веніаміна Кавєріна.

Це історія про дівчинку Настусю, яка ходила без пальто, незважаючи на те, що на дворі була сувора холодна зима. Героїня всерйоз заявила, що повністю складається зі снігу. Навіть, якщо вона була Снігуронькою, у весняні дні їй доведеться розтанути. А саме це абсолютно не подобається головному герою – Петьку…

Вистава є продовженням Лабораторії молодої української режисури в Одесі.

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber