Задать город Киев по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
спектакль Чому довгий ніс у слона в Киеве

Чому довгий ніс у слона

Киев, 24 февраля 2018 г, 13:00
Театр кукол на левом берегу Днепра Театр кукол на левом берегу Днепра
ул. Миропольская, 1
Киев
+380445905555
Продажа закрыта
ЧОМУ ДОВГИЙ НІС У СЛОНА африканська казка Автор – Галина Владичина за казкою Редьярда Кіплінга. Переклад з російської Ігоря Знаменського Ваші діти вже досягли віку, коли їх почало цікавити все на світі, і ви чуєте на день десятки «чому?». Тоді ця вистава саме для вашої родини! Маленьке Слонятко хоче знати про все на світі – і його не зупиняють ані відмови, ані заборони, ані стусани дорослих і, здавалося б, досвідчених сусідів-тварин. Адже, коли хочеш про щось дізнатися, можна і гори подолати, і джунглі перейти, і аж до самісінького Лімпопо дістатися! Головне – правильна мета і позитивний настрій, а з цим у нашого Слонятка повний порядок. А в кінці обов’язково чекає винагорода – несподівана, але дуже корисна! Ростові ляльки, оригінальна сценографія, акробатичні трюки та цікаве музичне оформлення не залишать байдужим жодного глядача. Сповнена гумору та яскравих імпровізацій вистава буде однаково цікава і дітям, і батькам. Вистава є переможцем театральної премії «Київська пектораль-2015» у номінаціях «Краща вистава для дітей» та «Краща сценографія». Постановка та сценічна редакція – Михайло Урицький Художник-постановник – Микола ДанькоПластичне рішення – Тетяна Чичук Прем'єра – 5 вересня 2015 року. Вік: 4 | Мова: українська | Тривалість: 60 хвилин


Заказать и купить билеты на Чому довгий ніс у слона можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Спектакль Чому довгий ніс у слона в Киеве состоится 24 февраля 2018 г, 13:00, Театр кукол на левом берегу Днепра.

ЧОМУ ДОВГИЙ НІС У СЛОНА

африканська казка

Автор – Галина Владичина за казкою Редьярда Кіплінга. Переклад з російської Ігоря Знаменського

Ваші діти вже досягли віку, коли їх почало цікавити все на світі, і ви чуєте на день десятки «чому?». Тоді ця вистава саме для вашої родини!

Маленьке Слонятко хоче знати про все на світі – і його не зупиняють ані відмови, ані заборони, ані стусани дорослих і, здавалося б, досвідчених сусідів-тварин. Адже, коли хочеш про щось дізнатися, можна і гори подолати, і джунглі перейти, і аж до самісінького Лімпопо дістатися! Головне – правильна мета і позитивний настрій, а з цим у нашого Слонятка повний порядок. А в кінці обов’язково чекає винагорода – несподівана, але дуже корисна!

Ростові ляльки, оригінальна сценографія, акробатичні трюки та цікаве музичне оформлення не залишать байдужим жодного глядача. Сповнена гумору та яскравих імпровізацій вистава буде однаково цікава і дітям, і батькам.

Вистава є переможцем театральної премії «Київська пектораль-2015» у номінаціях «Краща вистава для дітей» та «Краща сценографія».

Постановка та сценічна редакція – Михайло Урицький

Художник-постановник – Микола Данько
Пластичне рішення – Тетяна Чичук

Прем'єра – 5 вересня 2015 року.

Вік: 4 | Мова: українська | Тривалість: 60 хвилин

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber