Задать город Киев по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
спектакль Foresight в Киеве

Foresight, CHIPOLLINO. New story

Киев, 12 ноября 2017 г, 20:00
Freedom / Фридом Freedom / Фридом
ул. Кирилловская, 134
Киев
+380445905555
Продажа закрыта
Прем'єра! Ексклюзивно в FREEDOM Event Hall! Театр Танцю "Foresight" презентуватиме нове шоу! Ексклюзивно з нагоди свого 11-ти річного ювілею "Foresight" готує нову пригоду для всіх гостей! "CHIPOLLINO. New story" Всіма улюблена історія про Чіполліно зарясніє несподіваними подіями в несподіваному місці. Не дивно, що це дійство відбуватиметься у Freedom Event Hall, адже тільки у цьому місці глядач може споглядати танцювальне шоу, зручно розмістившись на диванах, попиваючи смачне вино за вечерею. Театр танцю "Foresight" звик дивувати, тому покаже глядачам нову історію про "старих" героїв. Глядач побачить всю палітру почуттів і емоцій: любов і ненависть, смуток, і радість. Шоу наповнене стильною хореографією, карколомними трюками, оксамитовим вокалом і гумористичною сюжетною лінією. Режисери-постановники: Олександр Лещенко і Ліна Верес. Солісти: Олександр Лещенко Іван Юрків Дмитро Прокоф'єв Анастасія Шамота Поліна Капустіна Катерина Олійник

Заказать и купить билеты на Foresight, CHIPOLLINO. New story можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Спектакль Foresight в Киеве состоится 12 ноября 2017 г, 20:00, Freedom / Фридом.

Прем'єра! Ексклюзивно в FREEDOM Event Hall!

Театр Танцю "Foresight" презентуватиме нове шоу!

Ексклюзивно з нагоди свого 11-ти річного ювілею "Foresight" готує нову пригоду для всіх гостей!

"CHIPOLLINO. New story"

Всіма улюблена історія про Чіполліно зарясніє несподіваними подіями в несподіваному місці.

Не дивно, що це дійство відбуватиметься у Freedom Event Hall, адже тільки у цьому місці глядач може споглядати танцювальне шоу, зручно розмістившись на диванах, попиваючи смачне вино за вечерею.

Театр танцю "Foresight" звик дивувати, тому покаже глядачам нову історію про "старих" героїв.

Глядач побачить всю палітру почуттів і емоцій: любов і ненависть, смуток, і радість. Шоу наповнене стильною хореографією, карколомними трюками, оксамитовим вокалом і гумористичною сюжетною лінією.

Режисери-постановники: Олександр Лещенко і Ліна Верес.

Солісти:

Олександр Лещенко

Іван Юрків

Дмитро Прокоф'єв

Анастасія Шамота

Поліна Капустіна

Катерина Олійник

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber