Задать город Киев по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
спектакль Чиполлино в Киеве

Чиполлино

Киев, 17 февраля 2018 г, 12:00
Европейский Театральный Центр Краков Европейский Театральный Центр Краков
ул. Русановская Набережная, 12.
Киев
+380445905555
Продажа закрыта
Балет-буфонада «Чіполліно» за мотивами казки Дж.Родарі та балету Г.Майорова на музику К.Хачатуряна розкриває веселі пригоди маленького Чіполліно та його друзів. У чарівному італійському містечку, мешканці овочі та фрукти, разом з Чіполліно, вирішили побудувати для свого друга Гарбуза чарівний будинок, бо в нього немає власного житла, але несправедливий Принц-Лимон, разом із Синьйором-Помідором та стражниками їм заважають. Вони зруйнували побудований будинок і забрали батька Чіполліно у в’язницю, але Чіполліно зі своїми друзями Графом-Вишенькою, Магнолією та Редисочкою вирішують врятувати батька і викрадають ключ у Синьйора-Помідора. Принц-Лимон разом із Синьйором-Помідором влаштовують гонитву за ними, але самі потрапляють в пастку. Щасливі мешканці будують новий будинок для Гарбуза! І з цього часу всі живуть в злагоді та мирі.

Заказать и купить билеты на Чиполлино можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Спектакль Чиполлино в Киеве состоится 17 февраля 2018 г, 12:00, Европейский Театральный Центр Краков.

Балет-буфонада «Чіполліно» за мотивами казки Дж.Родарі та балету Г.Майорова на музику К.Хачатуряна розкриває веселі пригоди маленького Чіполліно та його друзів.

У чарівному італійському містечку, мешканці овочі та фрукти, разом з Чіполліно, вирішили побудувати для свого друга Гарбуза чарівний будинок, бо в нього немає власного житла, але несправедливий Принц-Лимон, разом із Синьйором-Помідором та стражниками їм заважають.

Вони зруйнували побудований будинок і забрали батька Чіполліно у в’язницю, але Чіполліно зі своїми друзями Графом-Вишенькою, Магнолією та Редисочкою вирішують врятувати батька і викрадають ключ у Синьйора-Помідора. Принц-Лимон разом із Синьйором-Помідором влаштовують гонитву за ними, але самі потрапляють в пастку.

Щасливі мешканці будують новий будинок для Гарбуза! І з цього часу всі живуть в злагоді та мирі.

 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber