Задать город Киев по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
спектакль Чиполлино в Киеве

Чиполлино

Киев, 23 октября 2011 г, 12:00
Киевский национальный академический театр оперетты Киевский национальный академический театр оперетты
ул. Б. Васильковская, 53/3
Киев
+380445905555
Продажа закрыта
 Музична казка “Чіполліно” Дитяча повість “Пригоди Чіполліно” італійського письменника Джанні Родарі, вже давно стала всесвітньо відомою класикою літератури.На цьому творі виросло не одне покоління дітей в різних кінцях світу.Вистава, яку ми пропонуємо Вам сьогодні - це історія про веселого Чіполліно, яка залишається і досі однією з найулюбленіших і найпопулярніших.Мабуть, секрет в тому, що хлопчик-цибулинка - дуже добрий, щирий, вміє дружити.Він допомагає своєму народові,гуртує його для боротьби з ворогами і хоробрими вчинками доказує, що народ,коли він разом – це могутня сила!Наша вистава вчить дітей бути чутливими, ніколи не сумувати і вміти проявляти дотепність.Такі герої, як Чіполліно, залишаються популярними назавжди.Саме це хотіли донести до глядачів автори вистави. Художній керівник постановки заслужений діяч мистецтв України Богдан Дмитрович Струтинський та режисер-постановник – народна артистка України, провідна артистка театру Тамара Михайлівна Тимошко-Горюшко пропонують свою версію відомого твору Джанні Родарі. Лібрето і вірші написала Т. Тимошко-Горюшко.А чудову музику подарував маленьким глядачам київський композитор, заслужений діяч мистецтв Володимир Домшинський.Треба сказати, що це вже третя його музична казка, яка йде на сцені Київського театру оперети.В минулі роки, саме під Різдвяні канікули, з великим успіхом відбувались прем’єри вистав “Карнавал казок в Україні” і “Білосніжка та семеро гномів”.Балетмейстер вистави - солістка балету театру Анжела Гречановська, для якої вистава “Чіполліно” – дебют на сцені театру оперети в ролі постановника.Танцювальні номери дуже різноманітні: ви побачите і танго, і танець з елементами хіп-хопа і, звичайно, італійську тарантелу.Змоделювала по-справжньому казкові костюми і зробила художнє оформлення вистави – Ірина Давиденко.Творчий колектив театру добре розуміє, що смаки глядача потрібно формувати змалку.Поряд з відомими акторами, у “Чіполліно” задіяні молоді артисти театру, енергія і щирість яких створює особливу атмосферу вистави, наповнюючи Ії ніжним і чарівним світлом добра. Режисер-постановник — н. а. України Т. Тимошко-ГорюшкоБалетмейстер-постановник — А. ГречановськаХудожник-постановник — І. Давиденко  Дійові особи та виконавці: Чіполліно - І. Беспалова-Примак, Г. КовальСуничка - О. Забашта, 3. Кравченко В. Лесик, М. МандзійТітонька Кукурудза - н. а. України Л. Маковецька з. а. України Л. Кузьменко 3. КравченкоДядько Гарбуз - н. а. України О. Кравченко, н. а. України О. Трофимчук з. а. України В. МакойніковКріт - з. а. РФ А. Підгородецький, М. Заїка, з. а. України С. Наумов, Р. ЯсиновськийГрафиня Вишня н. а. України В. Альошина з. а. України Л. Бєльська, з. а. України Г. Тітова, з. а. України Т. ГоловчанськаСиньйор Помідор - А. ПримакГорошок - М. Булгаков, А. Курбанов, О. ТкачоваСтражники, городяни - артисти балету театру

Заказать и купить билеты на Чиполлино можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Спектакль Чиполлино в Киеве состоится 23 октября 2011 г, 12:00, Киевский национальный академический театр оперетты.

 Музична казка “Чіполліно”

Дитяча повість “Пригоди Чіполліно” італійського письменника Джанні Родарі, вже давно стала всесвітньо відомою класикою літератури.

На цьому творі виросло не одне покоління дітей в різних кінцях світу.

Вистава, яку ми пропонуємо Вам сьогодні - це історія про веселого Чіполліно, яка залишається і досі однією з найулюбленіших і найпопулярніших.

Мабуть, секрет в тому, що хлопчик-цибулинка - дуже добрий, щирий, вміє дружити.

Він допомагає своєму народові,гуртує його для боротьби з ворогами і хоробрими вчинками доказує, що народ,коли він разом – це могутня сила!

Наша вистава вчить дітей бути чутливими, ніколи не сумувати і вміти проявляти дотепність.

Такі герої, як Чіполліно, залишаються популярними назавжди.

Саме це хотіли донести до глядачів автори вистави. Художній керівник постановки заслужений діяч мистецтв України Богдан Дмитрович Струтинський та режисер-постановник – народна артистка України, провідна артистка театру Тамара Михайлівна Тимошко-Горюшко пропонують свою версію відомого твору Джанні Родарі.

Лібрето і вірші написала Т. Тимошко-Горюшко.

А чудову музику подарував маленьким глядачам київський композитор, заслужений діяч мистецтв Володимир Домшинський.

Треба сказати, що це вже третя його музична казка, яка йде на сцені Київського театру оперети.

В минулі роки, саме під Різдвяні канікули, з великим успіхом відбувались прем’єри вистав “Карнавал казок в Україні” і “Білосніжка та семеро гномів”.

Балетмейстер вистави - солістка балету театру Анжела Гречановська, для якої вистава “Чіполліно” – дебют на сцені театру оперети в ролі постановника.

Танцювальні номери дуже різноманітні: ви побачите і танго, і танець з елементами хіп-хопа і, звичайно, італійську тарантелу.

Змоделювала по-справжньому казкові костюми і зробила художнє оформлення вистави – Ірина Давиденко.

Творчий колектив театру добре розуміє, що смаки глядача потрібно формувати змалку.

Поряд з відомими акторами, у “Чіполліно” задіяні молоді артисти театру, енергія і щирість яких створює особливу атмосферу вистави, наповнюючи Ії ніжним і чарівним світлом добра.

Режисер-постановник — н. а. України Т. Тимошко-Горюшко
Балетмейстер-постановник — А. Гречановська
Художник-постановник — І. Давиденко
 
Дійові особи та виконавці:

Чіполліно - І. Беспалова-Примак, Г. Коваль
Суничка - О. Забашта, 3. Кравченко В. Лесик, М. Мандзій
Тітонька Кукурудза - н. а. України Л. Маковецька з. а. України Л. Кузьменко 3. Кравченко
Дядько Гарбуз - н. а. України О. Кравченко, н. а. України О. Трофимчук з. а. України В. Макойніков
Кріт - з. а. РФ А. Підгородецький, М. Заїка, з. а. України С. Наумов, Р. Ясиновський
Графиня Вишня н. а. України В. Альошина з. а. України Л. Бєльська, з. а. України Г. Тітова, з. а. України Т. Головчанська
Синьйор Помідор - А. Примак
Горошок - М. Булгаков, А. Курбанов, О. Ткачова
Стражники, городяни - артисти балету театру
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber