Задать город Киев по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
спектакль Черный квадрат. Раздевайся... будем говорить в Киеве

Черный квадрат. Раздевайся... будем говорить

Киев, 25 января 2018 г, 19:00
Freedom / Фридом Freedom / Фридом
ул. Кирилловская, 134
Киев
+380445905555
Продажа закрыта
Роздягайся - будемо ... говорити! За назвою ви здогадалися, що це комедія з проекту "До і Після сексу". Як завжди, це щільне поєднання гумору, інтелекту і "полунички". Смачна і пікантна вистава від команди "А-ля Кобеля". Вони з властивим їм тонким гумором заглибились в еротичні, сексуальні, інтимні та інші схожі відносини між «М» і «Ж». Вони доказують, що любов - це щось більше, ніж секс із перешкодами. А ось якщо сексу занадто мало, а перешкод занадто багато, то врятувати відносини допоможуть тільки екстра-заходи - наприклад, вчасно витягнутий з шафи "скелетик" ... В цей незграбний момент героям доводиться виконувати душевний стриптиз і самостійно розставляти розділові знаки в вічних проблемах : «Піти не можна залишитися ...» і «Любити не можна розлучитися ...». Акторський склад: В'ячеслав Ніконоров, Сергій Федорчук, Михайло Співаковський, Олександра Панасевич, Ірина Когут, Дар'я Творонович

Заказать и купить билеты на Черный квадрат. Раздевайся... будем говорить можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Спектакль Черный квадрат. Раздевайся... будем говорить в Киеве состоится 25 января 2018 г, 19:00, Freedom / Фридом.

Роздягайся - будемо ... говорити!

За назвою ви здогадалися, що це комедія з проекту "До і Після сексу". Як

завжди, це щільне поєднання гумору, інтелекту і "полунички".

Смачна і пікантна вистава від команди "А-ля Кобеля". Вони з властивим їм тонким гумором заглибились в еротичні, сексуальні, інтимні та інші схожі відносини між «М» і «Ж». Вони доказують, що любов - це щось більше, ніж секс із перешкодами. А ось якщо сексу занадто мало, а перешкод занадто багато, то врятувати відносини допоможуть тільки екстра-заходи - наприклад, вчасно витягнутий з шафи "скелетик" ... В цей незграбний момент героям доводиться виконувати душевний стриптиз і самостійно розставляти розділові знаки в вічних проблемах : «Піти не можна залишитися ...» і «Любити не можна розлучитися ...».

Акторський склад:

В'ячеслав Ніконоров, Сергій Федорчук, Михайло Співаковський, Олександра Панасевич, Ірина Когут, Дар'я Творонович

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber