Задать город Киев по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
спектакль Черный квадрат. НеСлучайные связи в Киеве - 1

Черный квадрат. НеСлучайные связи

Киев, 23 ноября 2017 г, 19:00
Freedom / Фридом Freedom / Фридом
ул. Кирилловская, 134
Киев
+380445905555
Продажа закрыта
НЕ Випадкові зв'язки Чудове поєднання вкрай смішного стенд-апу та душевних ліричних тем. П'ять історій абсолютно різних людей про найголовніше в житті кожного з нас. Вистава про те, що: «В цьому житті випадковостей немає, кожен крок залишає слід і дива немає - це вкрай рідкісні збіги ...» Випадок - друге ім'я Бога. А Любов, швидше за все, перше! Секс? Чи буде в цій виставі «про це»? - ЗВІСНО ТАК! Тільки в цій темі завжди зустрічається і випадковість і любов в крайньому своєму прояві. В ролях: Дмитро Басій та Поліна Голованова


Заказать и купить билеты на Черный квадрат. НеСлучайные связи можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Спектакль Черный квадрат. НеСлучайные связи в Киеве состоится 23 ноября 2017 г, 19:00, Freedom / Фридом.

НЕ Випадкові зв'язки

Чудове поєднання вкрай смішного стенд-апу та душевних ліричних тем.

П'ять історій абсолютно різних людей про найголовніше в житті кожного з нас. Вистава про те, що: «В цьому житті випадковостей немає, кожен крок залишає слід і дива немає - це вкрай рідкісні збіги ...»

Випадок - друге ім'я Бога. А Любов, швидше за все, перше!

Секс? Чи буде в цій виставі «про це»? - ЗВІСНО ТАК! Тільки в цій темі завжди зустрічається і випадковість і любов в крайньому своєму прояві.

В ролях: Дмитро Басій та Поліна Голованова

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber