Задать город Киев по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
спектакль Черный квадрат. Голая правда в Киеве

Черный квадрат. Голая правда

Киев, 22 марта 2018 г, 19:00
Freedom / Фридом Freedom / Фридом
ул. Кирилловская, 134
Киев
+380445905555
Продажа закрыта
Часто нам здається, що для того, щоб бути щасливим обов'язково треба красиво виглядати, бути багатим і відомим. Герої цієї історії яскраво і барвисто покажуть на власному прикладі, що це не так: щирість часто важливіша за красу, а душевна гармонія в парі набагато важливіша за багатство. А коли діти вже виросли, які цінності стануть найважливішими для них? Ми копаємо вглиб чоловічої і жіночої психології. А проти того, що вони - різні, сподіваюся, ніхто заперечувати не буде. А ось нюанси, так би мовити, є. І, ось, тут-то ми і влаштовуємо фонтан немислимих і несподіваних ідей та історій. Вистава сприймається глядачем на одному диханні. У цій виставі «Чорний квадрат" робить те, що довгі десятиліття творив Голлівуд, - наполягає на перемогу добра над злом, любові над ненавистю, пристрасті над безпристрасністю, дарує відчуття зв'язку часів, вписує приватні долі у велику історію, захоплює пристрастями і втішає пронизливо-ніжним, мелодраматичним фіналом. Ви отримаєте емоційні «гойдалки». Контрастні переживання і океан гумору і любові. Ви отримаєте те, заради чого людям потрібно справжнє мистецтво, а в цьому спектаклі це гарантовано. Це не просто цікавий і веселий спектакль, це нестримне еротичне хуліганство!


Заказать и купить билеты на Черный квадрат. Голая правда можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Спектакль Черный квадрат. Голая правда в Киеве состоится 22 марта 2018 г, 19:00, Freedom / Фридом.

Часто нам здається, що для того, щоб бути щасливим обов'язково треба красиво виглядати, бути багатим і відомим.

Герої цієї історії яскраво і барвисто покажуть на власному прикладі, що це не так: щирість часто важливіша за красу, а душевна гармонія в парі набагато важливіша за багатство. А коли діти вже виросли, які цінності стануть найважливішими для них?

Ми копаємо вглиб чоловічої і жіночої психології. А проти того, що вони - різні, сподіваюся, ніхто заперечувати не буде. А ось нюанси, так би мовити, є. І, ось, тут-то ми і влаштовуємо фонтан немислимих і несподіваних ідей та історій. Вистава сприймається глядачем на одному диханні.

У цій виставі «Чорний квадрат" робить те, що довгі десятиліття творив Голлівуд, - наполягає на перемогу добра над злом, любові над ненавистю, пристрасті над безпристрасністю, дарує відчуття зв'язку часів, вписує приватні долі у велику історію, захоплює пристрастями і втішає пронизливо-ніжним, мелодраматичним фіналом. Ви отримаєте емоційні «гойдалки».

Контрастні переживання і океан гумору і любові. Ви отримаєте те, заради чого людям потрібно справжнє мистецтво, а в цьому спектаклі це гарантовано.

Це не просто цікавий і веселий спектакль, це нестримне еротичне хуліганство!

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber