Задать город Киев по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
спектакль Черный квадрат. 6 соток страсти или До и после секса: Дачные истории в Киеве - 1

Черный квадрат. 6 соток страсти или До и после секса: Дачные истории

Киев, 28 февраля 2018 г, 19:30
Caribbean Club / Карибиан Клаб Caribbean Club / Карибиан Клаб
ул. С. Петлюры, 4
Киев
+380445905555
Продажа закрыта
Вистава з проекту "До та Після сексу". Місце дії - дача під Києвом. Мета - зайнятися коханням або сексом (як кому пощастить). Характер дії - відверта комедія з жирним гумором і не худими акторами. Весняний салат з еротичним соусом (сексу у виставі немає, але говорити про нього будуть постійно ...) Які у Вас виникають асоціації зі словом "Дача"? Це місце, де саджанець стає деревом, насіннячко - овочем, а людина - рак! А може це нев'янучі бур'яни, агресивні комарі з колорадськими шкідниками та ніколи не закінчується будівництво? Хочемо Вас переконати, дорогі друзі, що Дача - це, в першу чергу, місце, де можуть втілюватися в життя найсміливіші фантазії .... яскраво, смішно, відверто, сміливо і невимушено про відносини між чоловіком і жінкою, про те, про ніж мовчати вже не можна :) Ми починаємо вчасно, але можемо затримати виставу не більше 15 хвилин для любителів заторів Фан-зона - вільні зони для перегляду заходу без прив'язки до конкретного місця.Заказать и купить билеты на Черный квадрат. 6 соток страсти или До и после секса: Дачные истории можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Спектакль Черный квадрат. 6 соток страсти или До и после секса: Дачные истории в Киеве состоится 28 февраля 2018 г, 19:30, Caribbean Club / Карибиан Клаб.

Вистава з проекту "До та Після сексу".

Місце дії - дача під Києвом.

Мета - зайнятися коханням або сексом (як кому пощастить).

Характер дії - відверта комедія з жирним гумором і не худими акторами.

Весняний салат з еротичним соусом (сексу у виставі немає, але говорити про нього будуть постійно ...)

Які у Вас виникають асоціації зі словом "Дача"?

Це місце, де саджанець стає деревом, насіннячко - овочем, а людина - рак! А може це нев'янучі бур'яни, агресивні комарі з колорадськими шкідниками та ніколи не закінчується будівництво?

Хочемо Вас переконати, дорогі друзі, що Дача - це, в першу чергу, місце, де можуть втілюватися в життя найсміливіші фантазії .... яскраво, смішно, відверто, сміливо і невимушено про відносини між чоловіком і жінкою, про те, про ніж мовчати вже не можна :)

Ми починаємо вчасно, але можемо затримати виставу не більше 15 хвилин для любителів заторів

Фан-зона - вільні зони для перегляду заходу без прив'язки до конкретного місця.

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber