Задать город Киев по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
детское мероприятие Вежливый Я. Часть 2. Страна талантов в Киеве

Вежливый Я. Часть 2. Страна талантов

Киев, 04 января 2018 г, 11:00
Державний музей авіації «ЖУЛЯНЫ» (борт літака ІЛ-86) Державний музей авіації «ЖУЛЯНЫ» (борт літака ІЛ-86)
Киев
+380445905555
Продажа закрыта
Чемний Я. Частина 2. Країна талантів Дитяча новорічна інтерактивна вистава на борту літака Іл-86 у Державному музеї авіації Нарешті! Нарешті! Новий рік настає! Усі діти готуються до свята, прикрашають ялинку, очікують на Дідуся Мороза та Снігуроньку. Та цього року так багато надійшло листів з побажаннями, що Дідусь ледве встигає підготуватися і йому дуже-дуже потрібні чарівні та веселі помічники. Тож, було оголошено конкурс на найкращого помічника! От і наші славетні посіпаки Кевін та Вікі вирішили і цього року вирушити у подорож на своєму літаку Іл-86 до Дідуся Мороза та позмагатися за звання « Найталановитішого помічника». Вас очікує весела новорічна пригода, яка також навчає діточок дружності та доводить те, що абсолютно кожна дитина унікальна та в чомусь обов’язково талановита! А наша ненька Україна – справжня країна талантів! Встигніть придбати свій щасливий квиток на зустріч до Дідуся Мороза! Наш екіпаж чекає саме на Вас! А Дідусь Мороз зі Снігуронькою порадують усіх смачними подарунками! На Вас очікує найоригінальніша інтерактивно-розважальна вистава в Києві на борту літака Іл-86, а також: Фокуси Дресировані собачки Ростові ляльки Аквагрим для всіх діточок Солодкі подарунки Пам’ятні сувеніри Пряма відео-трансляція вистави у салоні для батьків Багато позитиву , гарного настрою та несподіваних сюрпризів Кожен квиток також дає право на безкоштовне відвідування Державного музею авіації. Кожен гість зможе зробити фото на пам'ять за штурвалом літака, а також фото з улюбленими героями та Дідусем Морозом зі Снігуронькою.Заказать и купить билеты на Вежливый Я. Часть 2. Страна талантов можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Детское мероприятие Вежливый Я. Часть 2. Страна талантов в Киеве состоится 04 января 2018 г, 11:00, Державний музей авіації «ЖУЛЯНЫ» (борт літака ІЛ-86).

Чемний Я. Частина 2. Країна талантів

Дитяча новорічна інтерактивна вистава на борту літака Іл-86 у Державному музеї авіації

Нарешті! Нарешті! Новий рік настає!

Усі діти готуються до свята, прикрашають ялинку, очікують на Дідуся Мороза та Снігуроньку.

Та цього року так багато надійшло листів з побажаннями, що Дідусь ледве встигає підготуватися і йому дуже-дуже потрібні чарівні та веселі помічники. Тож, було оголошено конкурс на найкращого помічника!

От і наші славетні посіпаки Кевін та Вікі вирішили і цього року вирушити у подорож на своєму літаку Іл-86 до Дідуся Мороза та позмагатися за звання « Найталановитішого помічника».

Вас очікує весела новорічна пригода, яка також навчає діточок дружності та доводить те, що абсолютно кожна дитина унікальна та в чомусь обов’язково талановита! А наша ненька Україна – справжня країна талантів!

Встигніть придбати свій щасливий квиток на зустріч до Дідуся Мороза!

Наш екіпаж чекає саме на Вас!

А Дідусь Мороз зі Снігуронькою порадують усіх смачними подарунками!

На Вас очікує найоригінальніша інтерактивно-розважальна вистава в Києві на борту літака Іл-86, а також:

Фокуси

Дресировані собачки

Ростові ляльки

Аквагрим для всіх діточок

Солодкі подарунки

Пам’ятні сувеніри

Пряма відео-трансляція вистави у салоні для батьків

Багато позитиву , гарного настрою та несподіваних сюрпризів

Кожен квиток також дає право на безкоштовне відвідування Державного музею авіації.

Кожен гість зможе зробити фото на пам'ять за штурвалом літака, а також фото з улюбленими героями та Дідусем Морозом зі Снігуронькою.

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber