Задать город Киев по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
спектакль Чарівне Червоне Сяйво в Киеве

Чарівне Червоне Сяйво

Киев, 13 декабря 2017 г, 19:00
Украинский малый драматический театр Украинский малый драматический театр
Киев
+380445905555
Продажа закрыта
Скажена і смішна, ніжна і наївна історія кохання, яка пробудить весну у вашому серці. Чарівне Червоне Сяйво… Вона закохалася у нього в першому класі, а в десятому вони склали договір. Вони домовилися одружитися одне з одним у двадцять сім, якщо до того часу ні з ким не одружаться. Минули роки, а він все ще її найпотаємніша мрія. Після десяти років тиші, вона знаходить його – сумного, безнадійного, на самому дні. Знаходить, аби врятувати його життя. Історія про самотність у великому місті, молодість і дорослішання. Про любов і чарівне червоне сяйво, що творить дива! Режиссер: Ілля ПелюкХореограф: Ліда Соклакова

Заказать и купить билеты на Чарівне Червоне Сяйво можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Спектакль Чарівне Червоне Сяйво в Киеве состоится 13 декабря 2017 г, 19:00, Украинский малый драматический театр.

Скажена і смішна, ніжна і наївна історія кохання, яка пробудить весну у вашому серці. Чарівне Червоне Сяйво…

Вона закохалася у нього в першому класі, а в десятому вони склали договір. Вони домовилися одружитися одне з одним у двадцять сім, якщо до того часу ні з ким не одружаться. Минули роки, а він все ще її найпотаємніша мрія.
Після десяти років тиші, вона знаходить його – сумного, безнадійного, на самому дні. Знаходить, аби врятувати його життя.

Історія про самотність у великому місті, молодість і дорослішання. Про любов і чарівне червоне сяйво, що творить дива!

Режиссер: Ілля Пелюк
Хореограф: Ліда Соклакова

 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber