Задать город Киев по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
детское мероприятие Волшебная сказка в Киеве

Волшебная сказка

Киев, 04 января 2018 г, 11:00
Fairmont Grand Hotel / Фермонт Гранд Отель Киев Fairmont Grand Hotel / Фермонт Гранд Отель Киев
Киев
+380445905555
Продажа закрыта
ПЕРША УКРАЇНСЬКА ІЛЮЗІЙНА КАЗКА Новорічні свята – це час, коли відбуваються найнеймовірніші речі!!! Час дива, перетворень та справжньої магії. Саме під Новий рік ми віримо, що збудуться наші найзаповітніші мрії та сподівання. Це час, коли до нашого дому приходить казка. Новорічне шоу «Чарівна казка» не залишить байдужим жодного глядача. Ані малого, ані дорослого!!! Дід Мороз та Снігуронька, як завжди поспішають до своїх маленьких друзів, щоб влаштувати незабутнє новорічне дійство. Разом з ними до діток поспішає Дядечко Тік-Так – неперевершений маг та чарівник. У нього в арсеналі велика кількість фокусів. Проте, відбувається непередбачене. У справу втручається Тітонька Естелла та її племінничок Берті. Вони замислили відмінити Новий Рік. Берті не хоче, щоб разом з новим роком настав ще й новий семестр, адже знов доведеться йти до школи. Отож, вони крадуть ключик від Чарівного Новорічного годинника і він зупиняється. У Дядечки Тік-Така, Діда Мороза та Снігуроньки лишається дуже мало часу, щоб повернути ключик та завести годинник. Тож Ви дізнаєтеся… чи зможе ДядечкоТік-Так своєю магією врятувати Новий рік!!!! Всі виконавці чрівної казки - професійні актори, серед яких виконавець ролі дядечкі Тік-Така- ілюзіоніст Артем Моїсеєнко, учасник проекту «Україна має талант», член міжнародної спільноти ілюзіоністів ( IMS USA). Працює з шоу у Англіїї, Китаї, Кореї, Білорусії та Японії. Роль Снігуроньки грає неперевершена Олена Михайлова, учасниця проекту «Х-фактор», володарка двох статуеток «Краща співачка року м.Чернигів» по версії Geometria Awards в номынації "Pop voice", лауреат фестивалів «Чернигів – The best», «Чернигів – The best2», лауреат фестивалю «Золота осінь Славутича» Тривалість казки — 70 хвилин Малюкам до 5-х років вхід безкоштовний (без надання окремого місця, дитина сидить на руках у дорослого). Ряди 3-12 в залі будуть розташовані на спеціальних конструкціях для комфортного перегляду казки ( кожні 2 ряда на 20 см вище,ніж попередні). Окремо перші 2 ряди будуть розташовані перед сценою! Чекаємо на вас з гарним настроєм та фотоапаратами!


Заказать и купить билеты на Волшебная сказка можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Детское мероприятие Волшебная сказка в Киеве состоится 04 января 2018 г, 11:00, Fairmont Grand Hotel / Фермонт Гранд Отель Киев.

ПЕРША УКРАЇНСЬКА ІЛЮЗІЙНА КАЗКА

Новорічні свята – це час, коли відбуваються найнеймовірніші речі!!!

Час дива, перетворень та справжньої магії.

Саме під Новий рік ми віримо, що збудуться наші найзаповітніші мрії та сподівання. Це час, коли до нашого дому приходить казка.

Новорічне шоу «Чарівна казка» не залишить байдужим жодного глядача.

Ані малого, ані дорослого!!!

Дід Мороз та Снігуронька, як завжди поспішають до своїх маленьких друзів, щоб влаштувати незабутнє новорічне дійство.

Разом з ними до діток поспішає Дядечко Тік-Так – неперевершений маг та чарівник.

У нього в арсеналі велика кількість фокусів. Проте, відбувається непередбачене.

У справу втручається Тітонька Естелла та її племінничок Берті. Вони замислили відмінити Новий Рік. Берті не хоче, щоб разом з новим роком настав ще й новий семестр, адже знов доведеться йти до школи.

Отож, вони крадуть ключик від Чарівного Новорічного годинника і він зупиняється.

У Дядечки Тік-Така, Діда Мороза та Снігуроньки лишається дуже мало часу, щоб повернути ключик та завести годинник.

Тож Ви дізнаєтеся… чи зможе ДядечкоТік-Так своєю магією врятувати Новий рік!!!!

Всі виконавці чрівної казки - професійні актори, серед яких виконавець ролі дядечкі Тік-Така- ілюзіоніст Артем Моїсеєнко, учасник проекту «Україна має талант», член міжнародної спільноти ілюзіоністів ( IMS USA). Працює з шоу у Англіїї, Китаї, Кореї, Білорусії та Японії. Роль Снігуроньки грає неперевершена Олена Михайлова, учасниця проекту «Х-фактор», володарка двох статуеток «Краща співачка року м.Чернигів» по версії Geometria Awards в номынації "Pop voice", лауреат фестивалів «Чернигів – The best», «Чернигів – The best2», лауреат фестивалю «Золота осінь Славутича»

Тривалість казки — 70 хвилин

Малюкам до 5-х років вхід безкоштовний (без надання окремого місця, дитина сидить на руках у дорослого).

Ряди 3-12 в залі будуть розташовані на спеціальних конструкціях для комфортного перегляду казки ( кожні 2 ряда на 20 см вище,ніж попередні). Окремо перші 2 ряди будуть розташовані перед сценою!

Чекаємо на вас з гарним настроєм та фотоапаратами!

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber