Задать город Киев по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
спектакль ЧАЙКА в Киеве

ЧАЙКА

Киев, 22 мая 2011 г, 19:00
Киівський академічний театр юного глядача Киівський академічний театр юного глядача
вул. Липська, 15/17
Киев
+380445905555
Продажа закрыта
Художник - заслужений діяч мистецтв України Михайло Френкель Композитор -  заслужений діяч мистецтв України Юрій Шевченко Художник по костюмах - Костянтин Кравець Виставу веде - Оксана Чала Нерозділене кохання руйнує долі чеховських героїв Теплий літній вечір, публіка збирається на березі річки для перегляду вистави в стилі «нове мистецтво». Її спеціально для своєї коханої Ніни Зарічної придумав та поставив молодий драматург Трепльов. Та всі його зусилля марні. На березі цього романтичного місця і Ніна, і ті що зібралися споглядати на дійство – люди, що страдають від нерозділеного кохання. Перед глядачем розгортаються історії людей, що втратили напрямок, з невлаштованими долями та болісними пошуками розуміння. Тривалість вистави - 2 години 50 хвилин Рекомендований вік - з 14 років

Заказать и купить билеты на ЧАЙКА можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Спектакль ЧАЙКА в Киеве состоится 22 мая 2011 г, 19:00, Киівський академічний театр юного глядача.

Художник - заслужений діяч мистецтв України Михайло Френкель

Композитор -  заслужений діяч мистецтв України Юрій Шевченко

Художник по костюмах - Костянтин Кравець

Виставу веде - Оксана Чала

Нерозділене кохання руйнує долі чеховських героїв

Теплий літній вечір, публіка збирається на березі річки для перегляду вистави в стилі «нове мистецтво». Її спеціально для своєї коханої Ніни Зарічної придумав та поставив молодий драматург Трепльов. Та всі його зусилля марні. На березі цього романтичного місця і Ніна, і ті що зібралися споглядати на дійство – люди, що страдають від нерозділеного кохання.

Перед глядачем розгортаються історії людей, що втратили напрямок, з невлаштованими долями та болісними пошуками розуміння.

Тривалість вистави - 2 години 50 хвилин

 Рекомендований вік - з 14 років

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber