Задать город Киев по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
спектакль Бракованные люди в Киеве - 1

Бракованные люди

Киев, 24 января 2018 г, 19:00
Дом Архитектора Дом Архитектора
ул. Бориса Гринченко, 7
Киев
+380445905555
Продажа закрыта
6 грудня запрошуємо вас відвідати специфічну комедію Василя Сігарєва про дуже непростий любовний трикутник – «Браковані люди». На перший погляд, «Браковані люди» Василя Сігарєва – це комедія про любовний трикутник, однак, не все так однозначно, як може здаватися. Режисер Стас Жирков балансує на гранях цього трикутника, водночас не дозволяючи глядачу перейти на бік одного з героїв. Кожне слово зважене і зігране – в режисурі Жиркова актори майстерно дограють несказане, водночас карикатуризуючи вербалізоване. Таким чином історія Тамари набуває об’єму і небувалої багатогранності. Ролі ж у цій постановці виконують Олексій Нагрудний, Ірина Ткаченко та актор Театру драми і комедії на Лівому березі Сергій Коршиков. П’єса тримається на протилежностях, неоднозначності продовжують водити глядача заплутаними шляхами. Здавалося б – який чоловік навмисно підлаштовує «зраду» власної дружини? І чи ці простирадла – саван, у який він її загортає, чи кокон, що покликаний її вберегти? Чи створила вона той саван собі сама? «Браковані люди» – це специфічна комедія, динамічна, гіперболізована, та, не дивлячись на це, не сумбурна. Але головне – це вистава стильна, оповита яскравим почерком авангардного режисера Стаса Жиркова, що має свій улюблений акторський склад і встиг поставити сім блискучих вистав ще до 30 років. Вистава відбудеться 5 грудня у Будинку Архітектора за адресою вул. Бориса Грінченка, 7. Початок о 19:00. Чекаємо на вас. Тривалість: 80 хв. Вікове обмеження: 16

Заказать и купить билеты на Бракованные люди можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Спектакль Бракованные люди в Киеве состоится 24 января 2018 г, 19:00, Дом Архитектора.

6 грудня запрошуємо вас відвідати специфічну комедію Василя Сігарєва про дуже непростий любовний трикутник – «Браковані люди».

На перший погляд, «Браковані люди» Василя Сігарєва – це комедія про любовний трикутник, однак, не все так однозначно, як може здаватися. Режисер Стас Жирков балансує на гранях цього трикутника, водночас не дозволяючи глядачу перейти на бік одного з героїв. Кожне слово зважене і зігране – в режисурі Жиркова актори майстерно дограють несказане, водночас карикатуризуючи вербалізоване. Таким чином історія Тамари набуває об’єму і небувалої багатогранності. Ролі ж у цій постановці виконують Олексій Нагрудний, Ірина Ткаченко та актор Театру драми і комедії на Лівому березі Сергій Коршиков.

П’єса тримається на протилежностях, неоднозначності продовжують водити глядача заплутаними шляхами. Здавалося б – який чоловік навмисно підлаштовує «зраду» власної дружини? І чи ці простирадла – саван, у який він її загортає, чи кокон, що покликаний її вберегти? Чи створила вона той саван собі сама? «Браковані люди» – це специфічна комедія, динамічна, гіперболізована, та, не дивлячись на це, не сумбурна. Але головне – це вистава стильна, оповита яскравим почерком авангардного режисера Стаса Жиркова, що має свій улюблений акторський склад і встиг поставити сім блискучих вистав ще до 30 років.

Вистава відбудеться 5 грудня у Будинку Архітектора за адресою вул. Бориса Грінченка, 7. Початок о 19:00. Чекаємо на вас.

Тривалість: 80 хв.

Вікове обмеження: 16

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber