Задать город Киев по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
Концерт Благотворительный концерт Алексея Ревенко и Ивана Переверзева в Киеве

Благотворительный концерт Алексея Ревенко и Ивана Переверзева

Киев, 04 декабря 2017 г, 20:00
Caribbean Club / Карибиан Клаб Caribbean Club / Карибиан Клаб
ул. С. Петлюры, 4
Киев
+380445905555
Продажа закрыта
4-го грудня джазовий благодійний концерт від Олексія Ревенко та Івана Переверзєва. У супроводі джазових колективів артисти представлять програму якісної музики, чарівного джазу та мелодій, що торкаються самого серця. Олексій Ревенко - поет, композитор та музикант, який бере участь у міжнародних музичних проектах. Його вважають родоначальником акустичної неокласики та неоромантики в Україні. На рахунку колективу Олексія "Ревенко Бенд" одинадцять альбомів інструментальної музики, один з яких - спільний з гуртом "ДДТ". 4-го грудня "РЕВЕНКО Бенд" у складі: гітара, бандура, саксофон, флейта, в’єтнамська флейта, парна сопілка, бас, перкусія - виконають нові та кращі свої твори. Іван Переверзєв - молодий український композитор, піаніст, автор текстів та виконавець. Він працює в різних жанрах: симфо-рок, блюз, фанк-поп, джаз та влучно поєднує інструментальну та пісенну музику. В репертуарі цього 16-річного артиста є музика для будь-якого настрою. Твори юного генія виконують на своїх концертах артисти зі світовими іменами так як Френсіс Гойя та Енвер Ізмайлов. Тим часом готується до виходу третій альбом автора. Вже 4-го грудня пориньте у дивовижний світ авторського джазу у виконанні прогресивних та віртуозних музикантів. А благодійна місія концерту додає йому позитивного настрою та особливого відчуття змін світу на краще.


Заказать и купить билеты на Благотворительный концерт Алексея Ревенко и Ивана Переверзева можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Концерт Благотворительный концерт Алексея Ревенко и Ивана Переверзева в Киеве состоится 04 декабря 2017 г, 20:00, Caribbean Club / Карибиан Клаб.

4-го грудня джазовий благодійний концерт від Олексія Ревенко та Івана Переверзєва.

У супроводі джазових колективів артисти представлять програму якісної музики, чарівного джазу та мелодій, що торкаються самого серця.

Олексій Ревенко - поет, композитор та музикант, який бере участь у міжнародних музичних проектах. Його вважають родоначальником акустичної неокласики та неоромантики в Україні.

На рахунку колективу Олексія "Ревенко Бенд" одинадцять альбомів інструментальної музики, один з яких - спільний з гуртом "ДДТ".

4-го грудня "РЕВЕНКО Бенд" у складі: гітара, бандура, саксофон, флейта, в’єтнамська флейта, парна сопілка, бас, перкусія - виконають нові та кращі свої твори.

Іван Переверзєв - молодий український композитор, піаніст, автор текстів та виконавець.

Він працює в різних жанрах: симфо-рок, блюз, фанк-поп, джаз та влучно поєднує інструментальну та пісенну музику.

В репертуарі цього 16-річного артиста є музика для будь-якого настрою. Твори юного генія виконують на своїх концертах артисти зі світовими іменами так як Френсіс Гойя та Енвер Ізмайлов. Тим часом готується до виходу третій альбом автора.

Вже 4-го грудня пориньте у дивовижний світ авторського джазу у виконанні прогресивних та віртуозних музикантів.

А благодійна місія концерту додає йому позитивного настрою та особливого відчуття змін світу на краще.

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber