Задать город Киев по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
детское мероприятие Благотворительное событие «Я будущее Украины» в Киеве

Благотворительное событие «Я будущее Украины»

Киев, 12 ноября 2017 г, 12:00
Мистецький Арсенал Мистецький Арсенал
вул. Лаврська, 10-12
Киев
+380445905555
Продажа закрыта
СІМЕЙНИЙ ФЕСТИВАЛЬ Благодійна подія «Я майбутнє України» в Києві відбудеться 12 листопада 2017 р, 12:00, Мистецький Арсенал.Малюки та дітлахи, матусі та татусі, бабусі та дідусі – гайда усі у Мистецький Арсенал 12 листопада на розваги для всієї родини! Зірки, веселощі та фотосесії – все, щоб зробити життя яскравішим та добрішим. Усі гроші, вилучені за квитки, підуть на купівлю будинку для дітей та мам, які не мають даху над головою. З вашою допомогою, МІСТО ДОБРА відчинить свої двері для дітей-сиріт, з інвалідністю, мам, які опинились в кризових ситуаціях, врятує дітлахів від інтернатів та дитбудинків. Дім – це місце, де добре, тепло і панує любов. МІСТО ДОБРА, змінюватиме долі дітей , зберігаючи для них найголовніше - МАМУ. Не залежно від наявності прописки чи віросповідання, основна цінність - ДИТИНА ПОРУЧ З МАМОЮ. Подаруймо разом з благодійним фондом «Я Майбутнє України» дім для кожної дитини!


Заказать и купить билеты на Благотворительное событие «Я будущее Украины» можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Детское мероприятие Благотворительное событие «Я будущее Украины» в Киеве состоится 12 ноября 2017 г, 12:00, Мистецький Арсенал.

СІМЕЙНИЙ ФЕСТИВАЛЬ Благодійна подія «Я майбутнє України» в Києві відбудеться 12 листопада 2017 р, 12:00, Мистецький Арсенал.

Малюки та дітлахи, матусі та татусі, бабусі та дідусі – гайда усі у Мистецький Арсенал 12 листопада на розваги для всієї родини! Зірки, веселощі та фотосесії – все, щоб зробити життя яскравішим та добрішим.

Усі гроші, вилучені за квитки, підуть на купівлю будинку для дітей та мам, які не мають даху над головою. З вашою допомогою, МІСТО ДОБРА відчинить свої двері для дітей-сиріт, з інвалідністю, мам, які опинились в кризових ситуаціях, врятує дітлахів від інтернатів та дитбудинків. Дім – це місце, де добре, тепло і панує любов. МІСТО ДОБРА, змінюватиме долі дітей , зберігаючи для них найголовніше - МАМУ. Не залежно від наявності прописки чи віросповідання, основна цінність - ДИТИНА ПОРУЧ З МАМОЮ.

Подаруймо разом з благодійним фондом «Я Майбутнє України» дім для кожної дитини!

 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber