Задать город Киев по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
Концерт Битва Оркестров в Киеве - 1

Битва Оркестров

Киев, 21 апреля 2018 г, 19:00
Международный центр культуры и искусств Международный центр культуры и искусств
Аллея Героев Небесной Сотни, 1
Киев
+380445905555
Продажа закрыта
«Битва Оркестрів» знову у Києві. 21 квітня о 19.00, МЦКМ у «битві» зійдуться НАОНІ та Odessa City Orchestra 21 квітня у Києві відбудеться грандіозне музичне шоу «Битва Оркестрів» у якому прийматимуть участь не лише музиканти, але й глядачі. На цей раз у битві зійдуться Національний Академічний Оркестр Народних інструментів НАОНІ (м. Київ), художній керівник народний артист України Віктор Гуцал та Odessa City Orchestra (м.Одеса), художній керівник Юрій Літовко. Одеськім глядачам вже пощастило спостерігати протистояння двох оркестрів у їх потужній боротьбі за першість. Перемогу у цьому двобої за рішенням глядачів здобули НАОНІ. На цей раз Odessa City Orchestra налаштовані рішуче на перемогу, це їх шанс взяти реванш. Музична «битва» буде проходити у три етапи. Спочатку оркестри виконують авторські композиції. Другий тур – це розмаїття українських музичних творів. У третьому турі пролунають відомі світові шедеври від класичної музики до року. На вас чекатимуть зіркові гості, які виконуватимуть свої хіти у супроводі оркестрів: -Група «Нумер 482» та Катя Кузякіна — неймовірна суміш таланту, досвіду та запальної юності, які виконають разом пісню «Добрий Ранок Україно». -Фелікс Шиндер — фронтмен музичного кооперативу «Деньги Вперед», «король одеського фольклору» . -Влад Ситнік — український співак, якого вже називають Золотим Голосом України, переможець «Слов’янського Базару 2017». Ведучі шоу «Битва Оркестрів»: -Юрій Ткач — відомий комік, танцюр, співак, актор, у всіх своїх амплуа він підкорює серця глядачів. -Дует Юрію на сцені шоу складе чарівна ведуча — Христина Педь. «Битва Оркестрів» — це унікальне шоу, створене концертно-продюсерською компанією “Magic Box» у 2015 році, яке не має аналогів в усьому світі. Оркестри, зіркові гості, ведучі вже готуються, підготуйся і ти! 21 квітня о 19.00, Міжнародний центр культури та мистецтв, чекаємо саме на Вас!

Заказать и купить билеты на Битва Оркестров можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Концерт Битва Оркестров в Киеве состоится 21 апреля 2018 г, 19:00, Международный центр культуры и искусств.

«Битва Оркестрів» знову у Києві.

21 квітня о 19.00, МЦКМ у «битві» зійдуться НАОНІ та Odessa City Orchestra

21 квітня у Києві відбудеться грандіозне музичне шоу «Битва Оркестрів» у якому прийматимуть участь не лише музиканти, але й глядачі.

На цей раз у битві зійдуться Національний Академічний Оркестр Народних інструментів НАОНІ (м. Київ), художній керівник народний артист України Віктор Гуцал та Odessa City Orchestra (м.Одеса), художній керівник Юрій Літовко.

Одеськім глядачам вже пощастило спостерігати протистояння двох оркестрів у їх потужній боротьбі за першість. Перемогу у цьому двобої за рішенням глядачів здобули НАОНІ.

На цей раз Odessa City Orchestra налаштовані рішуче на перемогу, це їх шанс взяти реванш.

Музична «битва» буде проходити у три етапи. Спочатку оркестри виконують авторські композиції. Другий тур – це розмаїття українських музичних творів. У третьому турі пролунають відомі світові шедеври від класичної музики до року.

На вас чекатимуть зіркові гості, які виконуватимуть свої хіти у супроводі оркестрів:

-Група «Нумер 482» та Катя Кузякіна — неймовірна суміш таланту, досвіду та запальної юності, які виконають разом пісню «Добрий Ранок Україно».

-Фелікс Шиндер — фронтмен музичного кооперативу «Деньги Вперед», «король одеського фольклору» .

-Влад Ситнік — український співак, якого вже називають Золотим Голосом України, переможець «Слов’янського Базару 2017».

Ведучі шоу «Битва Оркестрів»:

-Юрій Ткач — відомий комік, танцюр, співак, актор, у всіх своїх амплуа він підкорює серця глядачів.

-Дует Юрію на сцені шоу складе чарівна ведуча — Христина Педь.

«Битва Оркестрів» — це унікальне шоу, створене концертно-продюсерською компанією “Magic Box» у 2015 році, яке не має аналогів в усьому світі.

Оркестри, зіркові гості, ведучі вже готуються, підготуйся і ти!

21 квітня о 19.00, Міжнародний центр культури та мистецтв, чекаємо саме на Вас!

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber