X
Задать город Киев по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
спектакль Білосніжка в Киеве

Білосніжка

Киев, 12 ноября 2017 г, 11:00
Киевский муниципальний академический театр кукол Киевский муниципальний академический театр кукол
ул. Миропольская, 1
Киев
+380445905555
Продажа закрыта
БІЛОСНІЖКА Автор: Григорій Усач. Жанр: музична казка Це казка про добру дівчину та веселих гномів, про заздрісну королівну та отруйне яблуко. А ще про те, що добро, любов, щирість та відданість обов’язково переможуть підступність, заздрісність та злі номери. Головне – вірити і діяти за покликом серця! Яскраве оформлення, красива музика, оригінальна трактовка всім відомого сюжету – ця казка обов’язково запам’ятається вам і вашій дитині! Режисер-постановник – народний артист України Сергій Єфремов Художник – Віра Задорожня Композитор – Анатолій Шух Прем'єра – 8 грудня 2012 року. Вік: 4 | Мова: українська | Тривалість: 50 хвилин


Заказать и купить билеты на Білосніжка можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Спектакль Білосніжка в Киеве состоится 12 ноября 2017 г, 11:00, Киевский муниципальний академический театр кукол.

БІЛОСНІЖКА

Автор: Григорій Усач. Жанр: музична казка

Це казка про добру дівчину та веселих гномів, про заздрісну королівну та отруйне яблуко. А ще про те, що добро, любов, щирість та відданість обов’язково переможуть підступність, заздрісність та злі номери. Головне – вірити і діяти за покликом серця!

Яскраве оформлення, красива музика, оригінальна трактовка всім відомого сюжету – ця казка обов’язково запам’ятається вам і вашій дитині!

Режисер-постановник – народний артист України Сергій Єфремов

Художник – Віра Задорожня

Композитор – Анатолій Шух

Прем'єра – 8 грудня 2012 року.

Вік: 4 | Мова: українська | Тривалість: 50 хвилин

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber
Подарочный сертификат Karabas.com X