Задать город Киев по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
спектакль Бой с тенью в Киеве

Бой с тенью

Киев, 21 апреля 2017 г, 19:30
Київську академічну майстерню театрального мистецтва “Сузір’я” Київську академічну майстерню театрального мистецтва “Сузір’я”
Киев
+380445905555
Продажа закрыта
Роман культового сербського письменника Драґослава Михаїловича «Коли цвіли гарбузи» на батьківщині автора вважають шедевром.Театральні інсценізації цього роману користуються великим успіхом у глядачів. Вистава «Бій з тінню» є першою спробою сценічного прочитання цього роману в Україні . В основі вистави сповідь головного героя, боксера Люби Сретеновича про вибір між помстою і прощенням, пошук нетривкої межі за якою правда стає кривдою, самозвинувачення і самозахист, спокута і моральне очищення від гріха... Виставу грає:Володимир Голосняк Постановка та сценографія:Кужельний Олексій Вистава триває 1 год. 10 хв., українською мовою.


Заказать и купить билеты на Бой с тенью можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Спектакль Бой с тенью в Киеве состоится 21 апреля 2017 г, 19:30, Київську академічну майстерню театрального мистецтва “Сузір’я”.

Роман культового сербського письменника Драґослава Михаїловича «Коли цвіли гарбузи» на батьківщині автора вважають шедевром.Театральні інсценізації цього роману користуються великим успіхом у глядачів. Вистава «Бій з тінню» є першою спробою сценічного прочитання цього роману в Україні . В основі вистави сповідь головного героя, боксера Люби Сретеновича про вибір між помстою і прощенням, пошук нетривкої межі за якою правда стає кривдою, самозвинувачення і самозахист, спокута і моральне очищення від гріха...


Виставу грає:
Володимир Голосняк

Постановка та сценографія:
Кужельний Олексій

Вистава триває 1 год. 10 хв., українською мовою.

 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber