Задать город Киев по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
спектакль Бегемотик Бантик в Киеве

Бегемотик Бантик

Киев, 22 марта 2017 г, 11:00
Киевский муниципальний академический театр кукол Киевский муниципальний академический театр кукол
ул. Миропольская, 1
Киев
+380445905555
Продажа закрыта
БЕГЕМОТИК БАНТИК Автори - Ірина та Яків Златопольські. Жанр – вистава-гра. Від’їхав зоопарк, і залишається лише Бегемот на ім’я Бантик та сторож-доглядач Петрович. Петрович має відвезти Бегемота до нового зоопарку, але останній мріє про зустріч із дівчинкою на ім’я Наталочка. Зразковий сторож завжди звик діяти виключно за інструкцією, проте в інструкції нічого не сказано про дружбу. Врешті-решт, Бантик знаходить в особі сторожа Петровича вірного та незрадливого друга, а також багато друзів серед дітей у залі. Вистава про дружбу вчить уважному ставленню до ближнього, здатності розуміти чужі переживання та умінню розгледіти друга в тому, хто поруч. Вік: 4+ | Мова: українська | Тривалість: 45 хвилин Прем’єра відбулася 29 квітня 1986 року Режисер – Ігор Цеглинський Художник – Ніна Гаврилко Композитор – заслужений діяч мистецтв України В’ячеслав Полянський


Заказать и купить билеты на Бегемотик Бантик можно любым удобным способом - банковской картой VISA/MasterCard, онлайн через интернет, а также наличными - в кассе или курьеру, если закажете билет с доставкой.

Спектакль Бегемотик Бантик в Киеве состоится 22 марта 2017 г, 11:00.

БЕГЕМОТИК БАНТИК

Автори - Ірина та Яків Златопольські. Жанр – вистава-гра.

Від’їхав зоопарк, і залишається лише Бегемот на ім’я Бантик та сторож-доглядач Петрович. Петрович має відвезти Бегемота до нового зоопарку, але останній мріє про зустріч із дівчинкою на ім’я Наталочка. Зразковий сторож завжди звик діяти виключно за інструкцією, проте в інструкції нічого не сказано про дружбу. Врешті-решт, Бантик знаходить в особі сторожа Петровича вірного та незрадливого друга, а також багато друзів серед дітей у залі.

Вистава про дружбу вчить уважному ставленню до ближнього, здатності розуміти чужі переживання та умінню розгледіти друга в тому, хто поруч.

Вік: 4+ | Мова: українська | Тривалість: 45 хвилин

Прем’єра відбулася 29 квітня 1986 року

Режисер – Ігор Цеглинський

Художник – Ніна Гаврилко

Композитор – заслужений діяч мистецтв України В’ячеслав Полянський

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
Подпишись на KARABAS.COM в Telegram